reklama
reklama
11. 2. 2013 | poslední aktualizace: 12. 2. 2013  01:58

Jan Váňa konzultantem společnosti Azlan v oblasti virtualizace

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, rozšířila tým odborníků pro oblast virtualizace. Na pozici konzultanta přichází zkušený Jan Váňa.
-rkp-
Čtěte více o: personálie | ICT | virtualizace | Microsoft
Jan Váňa, konzultant pro oblast virtualizace ve společnosti Azlan
Jan Váňa, konzultant pro oblast virtualizace ve společnosti Azlan
autor: Archiv

Jan Váňa má velmi dobrou technologickou znalost prostředí Microsoft Windows Server System. Mnoho zkušeností získal během svého osmiletého působení ve společnosti GOPAS, kde jako Microsoft Certified Trainer školil správce, operátory a techniky produkty MS z řady Windows Server, Exchange, Security a Virtualizace.

Jsem přesvědčen, že Honzovy znalosti a zkušenosti ocení naši partneři, kteří se dnes a denně zabývají tím, jak svým zákazníkům navrhnout ideální a funkční řešení postavené na technologiích Microsoft. Jeho prezentace budou také výborným rozšířením našich aktivit, které v rámci programu TD Education nabízíme našim partnerům“, řekl ředitel české pobočky Azlanu Jaroslav Salva.

Azlan dodává komplexní řešení pokrývající problematiku aktivních a pasivních síťových prvků, bezpečnostních řešení, dohledových systémů, serverů, storage, backup, záložních zdrojů a virtualizace od předních světových výrobců. Díky nadnárodní spolupráci s výrobci zajišťuje Azlan pro své obchodní partnery maximální technologickou a obchodní podporu s cílem minimalizovat jejich náklady a zefektivnit předprodejní a poprodejní proces.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama