reklama
reklama
7. 2. 2013 | poslední aktualizace: 7. 2. 2013  18:00

Roman Appeltauer posiluje webovou analytiku agentury H1.cz

Novým expertem na pokročilou webovou analytiku se v agentuře H1.cz stal Roman Appeltauer. Vrací se tak po čtyřech letech strávených ve společnosti O2. Ve své pozici bude pomáhat klientům agentury optimalizovat cestu zákazníka webem, či rozvíjet práci s analytickými nástroji.
-rkp-
Čtěte více o: personálie | ICT | agentura | marketing | internet
Roman Appeltauer, expert na pokročilou webovou analytiku agentury H1.cz
Roman Appeltauer, expert na pokročilou webovou analytiku agentury H1.cz
autor: Archiv

Při nástupu na novou pozici v H1.cz Roman Appeltauer prohlásil: „Mým hlavním úkolem je pomoci klientům lépe využívat data pro důležitá rozhodnutí. Web není jenom vizitka společnosti, ale i zdroj cenných dat. Moje role bude pomáhat klientům data uchopit a efektivně využít“.

H1.cz jako přední česká agentura poskytuje komplexní služby v internetovém a výkonnostním marketingu. Nabízí marketing ve vyhledávačích (SEO, PPC reklama), reklamu v on-line médiích, poradenství pro internetové obchodní strategie a obchodní účinnost webu, publikování webového obsahu i poradenství v oblasti použitelnosti a konverzních schopností webu. Poskytuje také rozsáhlé vzdělávací služby pro internetové podnikání. Mezi klienty využívající kompletní konzultační služby nebo správu on-line kampaní patří Telefónica O2, Home Credit, Mountfield, Pojišťovna Generali, Heureka a řada dalších zajímavých společností.

Věřím, že Romanovy zkušenosti pomohou H1.cz nabídnout klientům služby výkonnostního marketingu budoucnosti. Chceme být prvními na trhu, kdo nejen nástroje testuje, ale i implemetuje na konkrétní kampaně klientů“, okomentoval nástup David Špinar, Country Manager H1.cz.

Roman Appeltauer se narodil v Ústí nad Orlicí. Studoval na ČVUT. Ve svém volném čase rád cestuje autem a ochutnává dobrou kávu.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama