reklama
reklama
4. 2. 2013 | poslední aktualizace: 4. 2. 2013  13:36

Matej Firický přešel z White & Case k Havel, Holásek & Partners, je vedoucím advokátem

Do advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners přichází nový vedoucí advokát Matej Firický, který dříve pracoval v advokátní kanceláři White & Case. Jeho specializací jsou akvizice a prodeje společností, dále bankovnictví, finance a kapitálové trhy.
Kateřina Filipová
Kateřina Filipová
redaktorka měsíčníku Právní rádce
Matej Firický
Matej Firický
autor: Archiv Havel, Holásek & Partners

Matej Firický bude mít ve své nové pozici v Bratislavě na starosti především právní a daňové nastavení holdingových struktur, reorganizací a přeshraničních transakcí. Ve své praxi se také zaměřuje na daňové strukturování v oblasti bankovnictví, financí a kapitálových trhů a na státní pomoci.

Kromě toho má Firický zkušenosti s poskytováním právního poradenství klientům při akvizicích a prodejích společností, zejména v odvětvích bankovnictví a finančních služeb, farmaceutického průmyslu, energetiky, dopravy, nemovitostí a stavebnictví.

Před svým nástupem k Havel, Holásek & Partners pracoval Firický šest let v advokátní kanceláři White & Case. Předtím také působil v auditorské společnosti PricewaterhouseCoopers, kde měl na starosti daňové poradenství.

reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama