reklama
reklama
9. 1. 2013 | poslední aktualizace: 11. 1. 2013  10:59

Jiří Horník je novým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík

V pořadí již devátým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se stal Jiří Horník. Jeho specializací je právo nemovitostí a projektové financování, současně se věnuje leteckému a vesmírnému právu.
Kateřina Filipová
Kateřina Filipová
redaktorka měsíčníku Právní rádce
Jiří Horník
Jiří Horník
autor: Archiv Kocián Šolc Balaštík

Podle informací advokátní kanceláře pracoval Jiří Horník ve své praxi na několika důležitých nemovitostních transakcích a má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právního poradenství českým i zahraničním developerům.

Kromě práva nemovitostí se Horník zaměřuje také na oblast letectví, konkrétně na otázky kolem provozování leteckých společností, akvizic a pronájmu letadel či poskytování služeb řízení letového provozu. Věnuje se také vesmírnému právu s důrazem na oblast výzkumu vesmíru a soukromých kosmických aktivit.

V advokátní kanceláři KŠB pracuje Horník od roku 2001. Je členem International Bar Association a New York State Bar Association, kde zastává funkci spolupředsedy české odnože v rámci mezinárodní sekce. Dále je také členem výkonného výboru European Air Law Association a v České společnosti pro dopravní právo působí na pozici vedoucího sekce letecké dopravy.

reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama