reklama
reklama
26. 6. 2012 | poslední aktualizace: 26. 6. 2012  16:21

Radovan Dršata regionálním ředitelem divize HP Software

Na pozici regionálního ředitele divize HP Software pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko nastoupil od června Radovan Dršata (49). Jeho přímým nadřízeným se stal Andreas Stejskal, ředitel HP Software v regionu střední a východní Evropy (CEE).
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ředitel | ICT | software | CEE | Hewlett-Packard | IBM
Radovan Dršata
Radovan Dršata

V nové pozici je Radovan Dršata zodpovědný zejména za plnění obchodních cílů, rozvoj nových aktivit i podílu na trhu a řízení mezinárodního týmů specialistů zajišťujících podporu všech dílčích součástí rozsáhlého softwarového portfolia HP.

Před svým příchodem do HP pracoval Radovan Dršata v IBM, kde zastával několik manažerských pozic v rámci tuzemského, středoevropského a východoevropského regionu – vybudoval a řídil tým specializovaný na konkurenční software, rozvíjel strategické outsourcingové služby, vedl obchodní aktivity řešení Lotus Software a byl rovněž zodpovědný za řízení softwarové divize IBM v ČR. Do IBM přešel z postu ředitele rakouské pobočky společnosti Rational Software, kterou koupilo IBM v roce 2003. Celkově má více než dvacetileté zkušenosti z působení v mezinárodní oblasti IT.

Radovan Dršata žije od roku 1991 v Rakousku. Je absolventem ČVUT v Praze, kde v roce 1986 dokončil studia elektrotechnické fakulty, poté získal ještě doktorát na Ekonomické Univerzitě Vídeň a titul MBA z California State University Hayward.

Je ženatý a má dvě dospělé dcery. Mezi jeho koníčky patří jóga, nordic walking, horská kola a nárazově literární činnost – dosud publikoval dvě knihy v češtině „Kolíne, Kolíne… stálo to za to” (2008) a „Modré patky“ (2011).

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama