reklama
reklama
8. 9. 2011 | poslední aktualizace: 8. 9. 2011  06:33
Nový portál o manažerských programech BBA, MBA a LLM

Nový portál srovná 80 programů a specializací BBA, MBA a LLM programů

Asociace institucí manažerského vzdělávání spustila projekt, jehož cílem je na jednom místě přinést maximum informací o manažerských programech BBA, MBA a LLM v České republice a pomoci tak potenciálním zájemcům o tyto programy se rychleji zorientovat v jejich nabídce a získat další důležité informace o možnostech, typech, způsobech a cenách programů.
KarieraWeb
Čtěte více o: web | vzdělávání | kariéra | MBA
web vseomba
web vseomba

Jak řekl předseda správní rady AIMV PhDr. Pavel Makovský, MBA: "Potenciální zájemci mohou vybírat z 80 specializací a programů BBA, MBA a LLM v České republice od 21 poskytovatelů, kteří jsou držiteli akreditace."

Na serveru www.vseomba.cz jsou připraveny informace o programech BBA, MBA a LLM v České republice, kde si může každý najít podle mnoha výběrových kritérií program přesně podle jeho potřeb a očekávání.

"Dále jsou na serveru www.vseomba.cz kromě představení programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA) a Master of Laws (LLM) v České republice také nejrůznější novinky a aktuality z oblasti manažerského vzdělávání, které jsou pro potenciální zájemce o manažerské programy velmi důležité a které nemusí hledat na mnoha místech", doplnil Makovský.

Autoři: KarieraWeb
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama