reklama
reklama
16. 9. 2009 | poslední aktualizace: 16. 9. 2009  11:11

První skutečně spolehlivý řemeslník na českém internetu

Také se neustále setkáváte s nekvalitně odvedenou prací a nesolidním chováním stavebních firem či řemeslníků? Věříme tomu, že existují firmy, které si v dnešní době hýčkají svého zákazníka a jsou schopny a ochotny ručit za kvalitně odvedenou práci. Jen je najít...
Čtěte více o: řemeslníci | doporučení

Původně studentský internetový portál iSTAVITEL.CZ se pustil do hledání a nyní slaví první úspěch. Jeho zástupcům se podařilo nalézt prvního opravdu spolehlivého a klienty prověřeného řemeslníka v Čechách. Je jím pan David Lacina - SVT Liberec, který jako se jako první zúčastnil projektu iSTAVITEL.CZ a poskytl kontakty na deset svých spokojených zákazníků, kteří do jednoho potvrdili kvalitu jeho služeb (http://istavitel.cz/katalog-firem/detail-firmy/hodnoceni-firmy/?firmid=75976).

Sekce “Doporučujeme” je pilotní projekt portálu iSTAVITEL.CZ, která má za cíl zprostředkovat zkušenosti se stavebními firmami a řemeslníky mezi internetovými uživateli. Princip této sekce je jednoduchý – firma, která má zájem deklarovat svou kvalitně odvedenou práci, má možnost nechat se prověřit u svých zákazníků a následně zařadit do rubriky “Doporučujeme – firmy, na které se můžete spolehnout”. Cílem je virtuálně nahradit tolik cenné osobní doporučení, které se v prostředí českého stavebnictví platí zlatem, a zároveň efektivně propojit nabídku s poptávkou v oblasti stavebnictví.

Sdílet své zkušenosti se stavebníky mohou i běžní internetoví uživatelé, a to jednoduše v profilu každé firmy prostřednictvím hvězdičkového hodnocení.

Více na http://istavitel.cz  

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama