reklama
reklama
12. 6. 2009 | poslední aktualizace: 23. 6. 2009  11:56

Zaměstnavatel roku a Best Employers

Titul Sodexo Zaměstnavatel roku 2009 získala společnost Hewlett-Packard. Na dalších místech se umístily loňský vítěz T-Mobile a Telefónica O2. Česká společnost ComAp, spol. s r.o. se zařadila mezi nejlepsí zaměstnavatele středoevropského regionu.

Ocenění Zaměstnavatel roku je svým rozsahem, regionálním rozměrem i počtem účastníků a kategorií ojedinělé v rámci České republiky. Již sedm let se zaměřuje na hodnocení personální práce jednotlivých společností podle daných kritérií, jako jsou kariérní příležitosti ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalita vedení, víra zaměstnanců ve firemní hodnoty a kulturu, systém odměňování a řízení výkonu a personální konkurenceschopnost a efektivita. "Firmy mají možnost popsat své řízení lidských zdrojů pomocí uzavřených dotazů a podložit to konkrétními argumenty," uvedl manažer středoevropských aktivit Hay Group Scott Marlowe.
Společnost O2, která letost vystoupila o tři příčky výše než loni a obsadila třetí místo, uplatňuje dlouhodobou strategii v oblasti lidských zdrojů, jejímž cílem je vytvořit z O2 „místo, kde je radost pracovat“. Realizuje proto řadu projektů zaměřených na zaměstnance jako například oceňování těch nejlepších v rámci výročních cen Spirit of O2, zkušenostní workshopy pro všechny zaměstnance stimulující změnu firemní kultury, kampaně podporující zdraví, nabízí flexibilní benefitní program apod. V únoru 2009 spustila společnost nový náborový web www.chcidoo2.cz.
Novým generálním partnerem od ročníku 2009 je společnost Sodexo Pass Česká republika.

9. června byl oficiálně vyhlášen žebříček Best Employers střední a východní Evropy. Mezi nejlepšími zaměstnavateli středoevropského regionu - v TOP 15 v kategorii Malých a středních společností - se letos umístila pouze jedna česká společnost - ComAp, spol. s r.o. (V 11 zemích bylo zapojeno 700 společností, reprezentujících názory více než 160 000 zaměstnanců a 4 000 zástupců vrcholového managementu).

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama