EKONOMICKÝ ŘEDITEL/KA, VÝROBNĚ-TECHNICKÝ ŘEDITEL/KA, SPRÁVNÍ ŘEDITEL/KA, OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

Lesy České republiky, s.p. vypisuje výběrová řízení na obsazení těchto funkcí vrcholového managementu: ekonomický ředitel/ka, výrobně-technický ředitel/ka, správní ředitel/ka, obchodní ředitel/ka. Místo výkonu práce: Ředitelství LČR, Hradec Králové.

Kvalifikační požadavky na uchazeče:

  • vysokoškolské vzdělání příslušného směru (minimálně magisterský studijní program a vyšší),
  • minimálně 5 let praxe v oboru, z toho min. 3 roky ve vedoucích funkcích,
  • znalost daného sektoru a problematiky,
  • obecná znalost právních předpisů se zaměřením na právní rozhled v dané oblasti,
  • ekonomické znalosti,
  • zkušenosti ze spolupráce s územní samosprávou,
  • manažerské schopnosti – spolehlivost, loajalita, schopnost rozhodování, schopnost uvažovat analyticky, komunikativnost, tvůrčí a koncepční schopnosti, schopnost řídit a motivovat podřízené, odolnost vůči stresu,
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ,
  • dobrá uživatelské znalost výpočetní techniky,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • občanská a morální bezúhonnost.

Podklady pro přihlášení do výběrového řízení:

  • přihláška s uvedením pracovní funkce, o kterou se ucházíte,
  • motivační dopis,
  • strukturovaný profesní životopis, včetně kontaktů (adresa, telefon, e-mail…),
  • kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • výpis z rejstříku trestů na starší tří měsíců.

Vlastnoručně podepsaný souhlas se zpracováním osobních údaj podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

„Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji na dobu neurčitou státnímu podniku Lesy ČR pro jejich další zpracování za účelem výběru vhodného kandidáta/kandidátky na obsazení vypisované pracovní pozice.“

PŘIHLÁŠKY, KTERÉ NEBUDOU SPLŇOVAT UVEDENÉ POŽADAVKY, NEBUDOU ZAŘAZENY DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ.

Termín pro zasílání přihlášek: 29. 4. 2014

Adresa pro zasílání přihlášek: Lesy České republiky, s.p., Mgr. Šárka Matějíčková, Přemyslova 1106, 501 68 Hradec Králové. Obálku označte heslem „Výběrové řízení-Ř“. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit a to bez udání důvodu.

(HN045836-2)

VEDOUCÍ EKONOMICKO-TECHNICKÉHO ÚTVARU

Ředitel revmatologického ústavu, Na Slupi 4, 128 50 Praha 2 vypisuje výběrové řízení na funkci: vedoucí Ekonomicko-technického útvaru s předpokládaným nástupem od 1. 6. 2014.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • minimálně 3 roky ve vedoucí funkci,
  • organizační, komunikační a manažerské schopnosti a schopnost samostatného projektového řízení,
  • dobrá uživatelská znalost PC,
  • dobrá orientace v účetnictví.

Výhodou:

  • znalost chodu státní PI,
  • praxe ve zdravotnictví,
  • zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek,
  • aktivní znalost jednoho světového jazyka.

Zkušební doba 6 měsíců

Hlavní náplň činnosti:

  • zodpovědnost za ekonomiku a účetnictví ústavu, veškeré nákupy včetně přípravy výběrových řízení, technicko - hospodářskou správu areálu, IT, agendu spojenou se zdravotními pojišťovnami a příprava všech smluv k zajištění těchto agend.

Nabízíme:

  • práci v moderním zdravotnickém zařízení s výzkumnou činností a celorepublikovou působností,
  • platové ohodnocení dle předpisů pro státní příspěvkové organizace,
  • závodní stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění a rekreaci,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • možnost dalšího zvyšování kvalifikace a odborného růstu.

Požadované doklady:

  • přihláška se strukturovaným profesním životopisem specializace a úspěšně realizovaných projektů,
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání,
  • aktuální výpis z rejstříku trestů,
  • čestné prohlášení, že proti uchazeči není vedeno trestní řízení,
  • souhlas s použitím osobních údajů pro účely výběrového řízení dle zákona.

Termín podání přihlášek:

Přihlášky a požadované doklady zašlete písemně, nejdéle do 15. 5. 2014 na výše uvedenou adresu. Obálku označte: „Výběrové řízení ved. ETU-neotvírat.“ Termín konání VŘ bude uchazečům oznámen. Další případné informace poskytne personální útvar, tel. 234 075 204, e-mail: rejmonova@revma.cz

(HN045821)