ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI

Gastronomická společnost Janák bros. spol. s r.o. hledá schopného ředitele společnosti se zkušeností s vedením většího týmu lidí s vizí a nápady, a rovněž i s ekonomických a obchodním duchem.

Pracovní náplň:

  • vedení a řízení společnosti s více než 100 zaměstnanci,
  • zodpovědnost za celkové výsledky společnosti a její další směřování,
  • zodpovědnost za obchodní růst, personální politiku, budování firemní kultury,
  • plánování strategického rozvoje společnosti,
  • koordinace jednotlivých provozů (restaurace catering),
  • udržování, rozvoj a rozšiřování portfolia zákazníků a dobrých kontaktů se zákazníky společnosti,
  • zabezpečení motivujícího pracovního prostředí,
  • každodenní kontakt s podřízenými zaměstnanci, práce v terénu,
  • vyhledávání příležitostí pro další růst a rozvoj společnosti,
  • reportování majitelům společnosti.

Profil ideálního kandidáta:

  • VŠ vzdělání,
  • Min. 5 let práce na obdobné pozici (ideálně HORECA segment),
  • velmi dobré řídící schopnosti a osobní etické standardy,
  • rozhodnost a jednoznačnost při řízení,
  • manažerské schopnosti na vysoké úrovni,
  • vynikající komunikační dovednosti, společenské vystupování na nejvyšší úrovni.

Nabídka:

  • motivační platové ohodnocení složené ze základní mzdy a výkonnostních bonusů,
  • zázemí prosperující a stabilní společnosti,
  • prestižní pozice ve společnosti s dlouholetou tradicí.

(HN045538)

VEDOUCÍ ÚSTAVU STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE

Děkan Fakulty strojní ČVUT v Praze vypisuje podle zákona č. 111/98 Sb., o vysokých školách, výběrové řízení na místo - vedoucí ústavu strojírenské technologie fakulty strojí ČVUT v Praze.

Kvalifikační předpoklady:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenské technologie vč. titulu Ph.D.,
  • doložená kvalifikace,
  • praxe v oboru beztřískových výrobních technologií (tváření, slévání, svařování, povrchové úpravy apod.),
  • vědecká a publikační činnost,
  • morální a občanská bezúhonnost,
  • znalost českého a jednoho světového jazyka.

Požadované doklady:

  • přihláška k výběrovému řízení,
  • životopis s uvedením dosavadní praxe,
  • ověřené kopie diplomů,
  • jmenovací dekret u docentů a profesorů,
  • soupis publikační činnosti.

Nástup dle dohody s děkanem Fakulty strojní.

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 30 dnů po uveřejnění inzerátu na adrese: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6.

Další informace vám poskytne vedoucí zaměstnaneckého oddělení Ing. Vladimír Hittman, tel. 224 359 970, e-mail vladimir.hittman@fs.cvut.cz.

(HN045523)

AKADEMIČTÍ PRACOVNÍCI

Děkan Fakulty strojní ČVUT v Praze vypisuje podle zákona č. 111/98 Sb., o vysokých školách, výběrové řízení na místa:

ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV FYZIKY (12102)

s odborným zaměřením na problematiku výzkumu modifikace materiálů iontovými svazky.

INFO:: prof. Ing. Černý František, DrSc., tel. 224 352 437, e-mail: Frantisek.Cerny@fs.cvut.cz

PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO ÚSTAV MECHANIKY, BIOMECHANIKY A MECHATRONIKY (12105)

s odborným zaměřením na problematiku řízení projektů ústavu. Požadavkem je znalost ekonomické problematiky a účetnictví, práce na PC.

INFO: prof. Ing. Valášek Michael, DrSc., tel. 224 357 361, e-mail: Michael.Valasek@fscvut.cz

ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV PŘÍSTROJOVÉ A ŘÍDÍCÍ TECHNIKY (12110)

s odborným zaměřením na problematiku elektrotechniky, přesné mechaniky a optiky, a automatické řízení a inženýrskou informatiku

INFO: doc. Ing. Chyský Jan, CSc., tel 224 352 469, e-mail: Jan.Chysky@fs.cvut.cz

ASISTENT – ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV MECHANIKY TEKUTIN A TERMODYNAMIKY (12112)

s odborným zaměřením na problematiku mechaniky tekutin a termodynamiky.

INFO: prof. Ing. Nožička Jiří, CSc., tel. 224 352 580, e-mail: Jiri.Nozicka@fs.cvut.cz

ASISTENT PRO ÚSTAV TECHNIKY PROSTŘEDÍ (12116)

s odborným zaměřením na problematiku techniky prostředí nebo „inteligentní budovy“,

INFO: prof. Ing. Bašta Jiří, Ph.D., tel. 224 352 483, e-mail: Jiri.Basta@fs.cvut.cz

ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ (12132)

s odborným zaměřením na problematiku moderních povrchových úprav.

INFO: prof. RNDr. Špatenka Petr, CSc., tel 224 357 427, e-mail: Petr.Spatenka@fs.cvut.cz

DOCENT – PROFESOR PRO ÚSTAV PROCESNÍ A ZPRACOVATELSKÉ TECHNIKY (12118)

S odborným zaměřením na problematiku strojů a zařízení pro chemický, potravinářský a spotřební průmysl (přenos hybnosti, tepla a hmoty, fyzikální chemie, difuzně-separační procesy a zařízení, bilancování výrobních linek, hydromechanické procesy a zařízení).

INFO: doc. Ing. Jirout Tomáš, Ph.D., tel. 224 352 681, e-mail: Tomas.Jirout@fs.cvut.cz

ODBORNÝ ASISTENT – DOCENT – PROFESOR PRO ÚSTAV STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE (12133)

s odborným zaměřením na problematiku strojírenské technologie.

INFO: doc. Ing. Kreibich Viktor, CSc., tel. 224 352 626, e-mail: Viktor.Kreiblich@fs.cvut.cz

ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ, PROJEKTOVÁNÍ A METROLOGIE (12134)

s odborným zaměřením na problematiku technologie obrábění, projektování a metrologie.

INFO: Ing. Beránek Libor, Ph.D., tel. 224 352 613, e-mail: Libor.Beranek@fs.cvut.cz

ODBORNÝ ASISTENT PRO ÚSTAV ŘÍZENÍ A EKONOMIKU PODNIKU (12138)

s odborným zaměřením na problematiku managementu a ekonomiky (strojírenského) podniku.

INFO: prof. Ing. Freiberg František, CSc. Tel., 224 355 799, e-mail: František.Freiberg@fs.cvut.cz

  • vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru (VŠ – Ph.D.),
  • praxe v příslušném oboru,
  • vědecká a publikační činnosti,
  • morální a občanské bezúhonnosti,

  • kopie diplomů,

Nástup dle dohody s příslušným vedoucí ústavu.

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 30 dnů po uveřejnění inzerátu v elektronické formě (PDF, JPG) na adrese: vladimir.hittman@fs.cvut.cz

(HN045524)