reklama
reklama
14. 11. 2017 | poslední aktualizace: 14. 11. 2017  14:05

Magnus Brandau prezidentem Rotary Club Prag Bohemia

Novým prezidentem pražského Rotary Club Prag Bohemia byl pro období 2017/2018 jmenován Magnus Brandau. Rotary Club Prag Bohemia byl založen v roce 2004 a v současné době sdružuje více než 30 členů různých národností. Zvláštností klubu je, že se pravidelná týdenní setkání konají v německém jazyce. Patří tak k velmi málo Rotary klubům na celém světě, které pořádají schůzky v tomto jazyce mimo německé teritorium, např. v Moskvě, Šanghaji či Káhiře.
-rkp
Magnus Brandau, prezident Rotary Club Prag Bohemia
Magnus Brandau, prezident Rotary Club Prag Bohemia
autor: archiv

Magnus Brandau (54) od roku 2003 vede oddělení korporátní komunikace energetické společnosti E.ON Česká republika. Je ženatý, má tři děti a žije v Praze.

Rotary Club je mezinárodní sdružení s přibližně 1,2 miliony členy založené na principech tolerance a veřejné služby. Hlavním cílem celého sdružení i jednotlivých klubů je pomáhat prostřednictvím osobních aktivit a charitativních projektů těm, kteří to nejvíce potřebují. Nejznámějším projektem Rotary International je "End Polio", díky kterému se v posledních letech zejména v Africe znatelně snížil počet onemocnění dětskou obrnou.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama