reklama
reklama
10. 10. 2017 | poslední aktualizace: 10. 10. 2017  15:55

Petr Choulík jmenován viceprezidentem České manažerské asociace ČMA

Česká manažerská asociace má od října nového viceprezidenta. Stal se jím Petr Choulík, člen představenstva a generální ředitel Linde Gas. Ve funkci nahradil Jana Mühlfeita, který po pěti letech opustil vedení asociace.
-rkp
Čtěte více o: personálie | management
Petr Choulík, viceprezident České manažerské asociace ČMA
Petr Choulík, viceprezident České manažerské asociace ČMA
autor: ČMA

Petr Choulík (65) vystudoval Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze, obor ekonomika obchodu. Ve studiu pokračoval na Institutu národního hospodářství v Moskvě. Aspiraturu absolvoval na Ekonomickém ústavu ČSAV v roce 1983. V minulosti byl členem představenstva Linde Technoplyn, později generálním ředitelem Linde Gas a následujících osm let působil jako regionální manažer Linde Gas pro Rusko, Slovensko a Českou republiku. V současné době je Cluster manažerem Linde Gas pro Česko, Slovensko, Polsko a Ukrajinu.

Je to pro mě velká čest. Budu se snažit ze všech sil přispívat k naplňování poslání asociace. Velký význam přikládám zejména dlouhodobé úspěšnosti podniků a jejich manažerů,“ uvedl ke svému jmenování Petr Choulík.

Petr Choulík dlouhodobě přednášel na VŠE, pravidelně publikuje v časopisech a od roku 2012 je aktivním členem České manažerské asociace (ČMA).

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama