reklama
reklama
9. 10. 2017 | poslední aktualizace: 9. 10. 2017  10:55

Noah Žyla Senior PR konzultantem v agentuře Grayling

Agentura Grayling má nového senior PR konzultanta. Od 1. 9. 2017 je jím Noah Žyla. Ten vede PR tým, který se specializuje zejména na klienty z oblasti financí, IT nebo průmyslu. Pracuje pro lokální, ale zejména nadnárodní klientelu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | PR | konzultant | Grayling
Noah Žyla, Senior PR konzultant v agentuře Grayling
Noah Žyla, Senior PR konzultant v agentuře Grayling
autor: archiv

Noah Žyla přichází do agentury Grayling z korporátního prostředí, ve kterém se pohybuje už 15 let. Zkušenosti má zejména z finančního sektoru. Pracoval pro nadnárodní finanční skupiny, kde měl zodpovědnost za externí i interní komunikaci, reputační management a věnoval se také projektům společenské odpovědnosti v Česku i na Slovensku.

 „Firmy v současnosti věnují v rámci PR velkou pozornost synergii nejen externí a interní komunikace, ale také budování značky zaměstnavatele a aktivitami společenské odpovědnosti. Věřím, že zkušenosti Noema nám pomohou klientům nabízet právě taková komplexní řešení jejich potřeb, řekl Peter Fecko, generální manažer Grayling Czech Republic and Slovakia.

Mezi PR klienty české pobočky Graylingu patří společnosti Visa, Jaguar Land Rover, Dassault Systèmes, Kaspersky Lab, IBM, SES Astra, Herbalife nebo JetBrains. Kromě public relations, digitální a social media komunikace nabízí Grayling v ČR jako jedna z mála komunikačních agentur také rozsáhlé služby public affairs.10:53:38

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama