reklama
reklama
9. 10. 2017 | poslední aktualizace: 9. 10. 2017  10:40
Vojík řídí obchodní aktivity společnosti DataSpring

Vojtěch Vojík obchodním ředitelem společnosti DataSpring

Od září má DataSpring, technologická firma působící ve střední a východní Evropě, nového obchodního ředitele. Stal se jím Vojtěch Vojík, který dříve působil jako šéf obchodního týmu společnosti DataSpring. Ve funkci vystřídal Zdeňka Honka.
ICT Revue
Vojtěch Vojík, obchodní ředitel společnosti DataSpring
Vojtěch Vojík, obchodní ředitel společnosti DataSpring
autor: DataSpring

Vojtěch Vojík před nástupem do DataSpring působil více než deset let na různých obchodně-manažerských pozicích v technologických společnostech.

Ve své nové funkci se chce zaměřit především na další rozšiřování obchodních aktivit, spolupráci s partnerským kanálem a rozvoj produktového portfolia.

„Mým hlavním úkolem je vdechnout život naší obchodní strategii, která s ohledem na aktuální tržní situaci rezonuje s potřebami našich zákazníků. Naším primárním cílem je mít především spokojené zákazníky. Těším se na to, že budeme inspirací, jak dělat IT ve 21. století,“ říká Vojík. “Veškeré nabízené služby provozujeme výhradně z vlastních datových center postavených dle certifikace TIER III, která ve střední Evropě patří k technologické špičce,” dodává.

„V tuto chvíli jsme významný provider cloudových řešení a v tomto trendu chceme pokračovat. Vše podřizujeme tomu, abychom udrželi dosavadní tempo růstu,“ říká nový obchodní ředitel DataSpring Vojtěch Vojík, který ve funkci vystřídal Zdeňka Honka.

Ve volném čase se rád věnuje běhu, golfu, kvalitní gastronomii a rodině.

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama