reklama
reklama
9. 10. 2017 | poslední aktualizace: 9. 10. 2017  10:25

Lenka Němcová, Marek Juráš a Martin Slaběňák posílili tým advokátní kanceláře FORLEX

Tři špičkoví právníci s mezinárodní praxí Lenka Němcová, Marek Juráš a Martin Slaběňák v nedávné době doplnili tým ostravské advokátní kanceláře FORLEX. Poté, co AK FORLEX na konci roku 2016 otevřela svou pobočku v Brně a od poloviny letošního roku působí také v Olomouci, může prostřednictvím svých kanceláří a advokátů nabízet právní poradenství po celé Moravě a Slezsku.
-rkp
Lenka Němcová, Marek Juráš a Martin Slaběňák, advokátní kancelář FORLEX
Lenka Němcová, Marek Juráš a Martin Slaběňák, advokátní kancelář FORLEX
autor: Florex

Mgr. Lenka Němcová (30), vedoucí brněnské pobočky AK Forlex, vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, studovala rovněž na Právnické fakultě Eötvös Loránd Tudományeygetem v Budapešti a stáž absolvovala v advokátní kanceláři Baum, Reiter & Collegen v Düsseldorfu. Praxi zahájila v advokátní kanceláři příslušející k auditorské společnosti Deloitte - Ambruz & Dark Deloitte Legal, následně působila jako advokátní koncipient a poté advokát v největší československé advokátní kanceláři - Havel, Holásek & Partners. Jejím příchodem brněnská pobočka FORLEX posílila mj. v oblastech nemovitostí, stavebnictví a regulatoriky. Hovoří anglicky a německy.

 

JUDr. Marek Juráš, Ph.D. (31) zastupuje klienty kanceláře AK Forlex na střední a jižní Moravě. V současnosti působí také jako odborný asistent na Katedře soukromého práva a civilního procesu Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (civilní proces a insolvence), kde rovněž získal akademický titul Ph.D. Je trvale spolupracující advokát s AK FORLEX s odpovědností zejména za oblasti litigace, insolvence a veřejné správy. Ovládá angličtinu, francouzštinu a ruštinu.

 

Mgr. Martin Slaběňák MPA (40) vystudoval veřejnou správu na Ecole nationale d´administration v Paříži a Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně (Právo a právní věda). Po absolutoriu zastával manažerské pozice v Société Générale, SA v Paříži, pracoval jako právní ředitel Veolia Energie ČR. Jeho příchodem došlo k prohloubení praxe kanceláře v oblasti energetiky, compliance programů, poradenství korporátním klientům i k rozvoji poskytování služeb frankofonním klientům. Kromě francouzského jazyka ovládá také angličtinu.

 

Počtem 15 právníků působících ve třech krajských městech se FORLEX stává jednou z největších moravských advokátních kanceláří, která díky personálnímu posílení významně prohloubila svou specializovanost mj. v oblastech energetiky, sporů a regulatoriky a podstatně zvýšila své kompetence ve vztahu k frankofonní klientele.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama