reklama
reklama
3. 10. 2017 | poslední aktualizace: 3. 10. 2017  15:20

Lucie Dostálová personální ředitelkou společnosti HEINEKEN Česká republika

Nejvyšší vedení českého HEINEKENu má novou posilu. Do společnosti od 1. října 2017 nastoupila nová personální ředitelka Lucie Dostálová. Její předchůdkyně Emanuela Stofferová odešla začátkem roku do důchodu.
-rkp
Lucie Dostálová personální ředitelkou společnosti HEINEKEN Česká republika
Lucie Dostálová personální ředitelkou společnosti HEINEKEN Česká republika
autor: JAN ZAVREL

Lucie Dostálová absolvovala obor mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické. Po studiích začala pracovat v personálním oddělení společnosti T-Systems, která je součástí německého koncernu T-Mobile. Zde se postupně vypracovala až na pozici HR manažerky a zodpovídala za všechny oblasti personálního řízení. Po osmi letech se rozhodla firmu opustit a stala se personální ředitelkou v televizi Prima, kde se věnovala různým personálním a televizním projektům. Poté následovala pozice HR manažerky v retailovém řetězci Tesco.

Po rodičovské dovolené nastoupila do imunodiagnostické společnosti Beckman Coulter, kde zodpovídala za personální řízení regionu střední a východní Evropy. Tato práce byla pro Lucii Dostálovou přínosnou také z hlediska poznávání různých kultur a mentalit. V prosinci roku 2011 nastoupila na místo personální ředitelky McDonald’s pro Českou a Slovenskou republiku, kde v rámci nejvyššího vedení působila až doposud. Od roku 2014 zde zodpovídala kromě personální agendy také za tréninkové oddělení a interní komunikaci. Všechny tyto oblasti prošly pod jejím vedením progresivními změnami, především díky modernizaci a digitalizaci. O jejím přínosu svědčí i skvělé výsledky v obou zemích v oblasti motivace a výrazné snížení fluktuace zaměstnanců restaurací.

Ve volných chvílích se nejraději věnuje své rodině, má ráda cestování a hudbu.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama