reklama
reklama
2. 10. 2017 | poslední aktualizace: 2. 10. 2017  11:10

Magdaléna Vojtová povýšila ve společnosti VIVnetworks.com

Na pozici Affiliate Account Director v týmu největší české a slovenské reklamní affiliate sítě VIVnetworks.com povýšila Magdaléna Vojtová. Svoji kariéru v této společnosti zahájila na částečný úvazek ještě za dob jejích studií.
-rkp
Magdaléna Vojtová, Affiliate Account Director ve společnosti VIVnetworks.com
Magdaléna Vojtová, Affiliate Account Director ve společnosti VIVnetworks.com
autor: archiv

Magdaléna Vojtová (27) se po úspěšném absolvování dvou vysokých škol zaměřených na ekonomii a marketing, věnuje ve VIVnetworks.com největším klientům především z oblasti módy.

Díky svým zkušenostem a schopnostem motivovat lidi kolem sebe byla proto ve VIVnetworks.com povýšena na pozici Affiliate Account Director a mimo svých klientů má na starosti i vedení týmu mezinárodních affiliate managerů pro Itálii, Řecko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajinu. Kromě toho se také podílí na přípravě Affiliate konference, největšího setkání odborníků na affiliate marketing v ČR a SR, která se 1. listopadu v Praze uskuteční už pojedenácté.

„Ve firmě se nyní stále více soustředíme i na zahraniční trhy a je skvělé, že naše know-how tak můžeme využít i globálně a pomáhat našim klientům se zahraniční expanzí. Každý trh funguje trochu jinak, takže se pořád učíme a vymýšlíme nové věci,říká Magdaléna Vojtová.

Ve VIVnetworks.com nabízíme studentům vysokých škol i absolventům skvělou příležitost, jak nastartovat kariéru v digitálním marketingu, získat široký přehled a mít další možnosti uplatnění jak ve VIVnetworks, tak i jinde. Zároveň se díky mezinárodnímu přesahu neomezujeme jen na místní trh, naši zaměstnanci mají zkušenosti z řady evropských zemí i amerického trhu,“ doplňuje Vladan Hejnic, CEO VIVnetworks.com.

Ve volném čase se Magdaléna Vojtová věnuje hlavně sportu a cestování, tvoří i vlastní weby. Před rokem si také udělala zbrojní průkaz a hodně času tak nyní tráví nejen před počítačem, ale i na střelnici.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama