reklama
reklama
29. 9. 2017 | poslední aktualizace: 5. 10. 2017  18:01

Jakub Splavec account managerem v AMI Communications

AMI Communications, největší PR agentura na českém trhu, hlásí od září v týmu, který pečuje o průmyslové klienty, nového account managera. Pozici nově zastává Jakub Splavec.
-rkp
Jakub Splavec, account manager AMI Communications
Jakub Splavec, account manager AMI Communications
autor: archiv

Jakub Splavec pečuje v průmyslovém týmu AMI Communications o klienty ArcelorMittal Ostrava, Škoda Transportation, čínskou energetickou společnost CGN či Asociaci pro využití energetických produktů. Před příchodem do AMI získával zkušenosti na pozici mediálního zástupce a PR specialisty společnosti Communa/Bison & Rose, kde se věnoval především projektům, výzkumům a diskusním setkáním z oblasti energetiky, ekonomiky, hospodářství a finančnictví. V praxi měl možnost si osvojit znalosti nejen z různých oblastí PR, ale také z marketingu a nových médií. 

Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze na Fakultě humanitních studií. Jeho velkým koníčkem je curling, kde je dokonce členem české univerzitní reprezentace a také držitelem trenérské licence. Když zrovna netrénuje na ledové ploše, rád cestuje, poslechne si hudbu nebo přečte dobrou knihu.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama