reklama
reklama
28. 9. 2017 | poslední aktualizace: 28. 9. 2017  08:27

Jiřina Kořínková konzultantkou poradenské společnosti Touchdown

Senior konzultantem společnosti Touchdown Czech Republic, zabývající se Executive search a HR poradenstvím, se od září stala Jiřina Kořínková. Tato zkušená manažerka s dlouholetou praxí v oblasti hledání lidských zdrojů je odpovědná za vedení projektů pro vyhledávání a oslovení kandidátů na specializované manažerské pozice. Pečuje o klienty v různých oborech, především v oblasti výroby, ale vzhledem k dlouholeté praxi je její záběr velmi široký.
-rkp
Čtěte více o: personálie | konzultant | HR | poradenství
Jiřina Kořínková, Senior konzultant společnosti Touchdown Czech Republic
Jiřina Kořínková, Senior konzultant společnosti Touchdown Czech Republic
autor: archiv

Jiřina Kořínková se pohybuje v oblasti Human resources a personálního poradenství přes dvacet let a byla u začátků využívání metody Executive Search v České republice. V průběhu své kariéry pracovala v předních mezinárodních společnostech, jako je T-Mobile, RWE (nyní Innogy) či Monster Worldwide CZ. V posledních letech uplatňovala své zkušenosti jako Senior konzultant v české společnosti zabývající se řešením strategie náboru zaměstnanců.

„Práce v oblasti lidských zdrojů vyžaduje celého člověka. Čím více energie do lidí dáme, tím více se nám vrátí,“ komentuje Barbora Tomšovská, ředitelka společnosti Touchdown a doplňuje: „v současné době, kdy objem zakázek narostl, jsme doplnili náš tým, Jiřina je velkým přínosem, nejen díky profesním zkušenostem, ale i osobnímu přístupu.“

Jiřina Kořínková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu výrobně ekonomickou. Je absoloventem řady kurzů a certifikací se zaměřením na řízení lidských zdrojů a firem, vedení a motivaci lidí a koučink manažerů. Hovoří dobře anglicky a němčinu s francouzštinou má na komunikativní úrovni. Mezi její zájmy ve volném čase patří turistika, cyklistika, lyžování, četba a divadlo.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama