reklama
reklama
12. 9. 2017 | poslední aktualizace: 12. 9. 2017  07:15
Morávek je odpovědný za rozvoj společnosti G2 server

Vojtěch Morávek a Dana Klementová posílili společnost G2 server

Společnost G2 server, poskytující cloudové služby, informovala o rozšíření svého týmu. Od září posílila o Vojtěcha Morávka, který nastoupil na pozici Chief Product Officer. Dana Klementová bude zastávat pozici Marketing Managerky.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ICT | cloud | big data | server
Vojtěch Morávek a Dana Klementová posílili společnost G2 server
Vojtěch Morávek a Dana Klementová posílili společnost G2 server
autor: Petr Hejna

Vojtěch Morávek bude v nové roli ve společnosti G2 server odpovědný za řízení a rozvoj produktového portfolia v oblastech IaaS, PaaS, SaaS a vlastního vývoje společnosti.

„Cloudové služby se dnes staly nedílnou součástí našeho běžného osobního života a ani si neuvědomujeme, že je používáme. Mým cílem je dosáhnout stejného vnímání cloudu ve firemních prostředích,“ uvedl Vojtěch Morávek.

Přichází ze společnosti VMware, kde šest let působil na regionální pozici a před tím byl šest let ve společnosti IBM. Díky své dvacetileté IT kariéře má zkušenosti a znalosti z prostředí velkých zákazníků všech segmentů trhu.

 

Dana Klementová se bude věnovat marketingové strategii a visibilitě značky G2 server v rámci Evropy. Při rozšiřování G2 server na globální úroveň, bude mít na starosti vybudování a řízení nových marketingových týmů na západním (Německo, Rakousko, Švýcarsko a zemích Beneluxu) a východním trhu (Polsko a Pobaltí).

V minulosti působila 13 let v agentuře Axamit, kde se věnovala produkci marketingových aktivit předních IT společností. Další zkušenosti získala ve společnostech Aliatel a DNS.

 

Společnost G2 server prochází obdobím expanze na evropské trhy a s tím přichází unikátní možnost rozšířit portfolio služeb pro partnery a zákazníky.  

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama