reklama
reklama
11. 9. 2017 | poslední aktualizace: 11. 9. 2017  09:10
Panec řídí pražskou divizi společnosti Vision

Jiří Panec ředitelem pražské divize společnosti Vision

Český dodavatel firemních informačních systémů společnost Vision Praha mění organizační strukturu. Jiří Panec, který dosud v softwarové firmě působil na pozici obchodního ředitele pro Čechy, se stal ředitelem celé divize. Kromě obchodu a marketingu tak bude zodpovídat také za pražské oddělení servisní podpory, které dosud vedl František Frýbort. František Frýbort se bude nadále věnovat ve firmě daňovému poradenství a poradenství v oblasti firemní ekonomiky.
ICT Revue
Jiří Panec, ředitel pražské divize společnosti Vision
Jiří Panec, ředitel pražské divize společnosti Vision
autor: Vision

Jiří Panec, nový ředitel divize Praha, začal pracovat ve společnosti Vision Praha v roce 2009. Původně nastoupil jako obchodník, po dvou letech se posunul na pozici obchodního ředitele. První zkušenosti s informačním systémem Vision získal již na svém předchozím působišti ve firmě ISA Praha, kde systém vybíral, zaváděl a později metodicky spravoval. Získal tak přehled v oboru i z pozice klienta. Na pozici obchodního ředitele rozšířil tým obchodníků a výrazně přispěl k získání nových významných klientů, např. bezpečnostní agentury D.I.SEVEN, a dále zahájil systematické marketingové aktivity.

V nové funkci chce pokračovat ve zdokonalování firemních procesů a personálního vedení tak, aby firma dokázala ještě lépe využívat své vnitřní zdroje a mohla dále zlepšovat služby zákazníkům. Díky svým zkušenostem z oblasti obchodu a marketingu se také vynasnaží o zintenzivnění komunikace se zákazníky, se kterými bude firma sdílet své bohaté zkušenosti, aby uměli svůj software využít na maximum.

Jiří Panec vystudoval obor Pozemní stavitelství na SPŠ Stavební v Praze.

Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a IT. Je ženatý a má dvě děti.

 

Společnost Vision Praha se zabývá vývojem a implementací informačních (ERP) systémů pro firmy. Na českém a slovenském trhu působí již 25 let a její software Vision32 využívá na 500 firem z nejrůznějších oborů. Výhodou jsou zkušení a erudovaní odborníci, kteří navrhnou a implementují nejvhodnější řešení pro každou firmu.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama