reklama
reklama
10. 9. 2017 | poslední aktualizace: 10. 9. 2017  11:55

Společnost Egbert Taylor Group oznámila změny ve vyšším managementu v regionu střední a východní Evropy

Britská společnost Egbert Taylor Group, přední světový výrobce komplexních řešení pro odpadové hospodářství, dnes oznámila rozšíření svého management týmu určeného pro expanzi v regionu střední a východní Evropy.
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Tomáš Střelský řídí z pozice European General Managera nový tým pro střední a východní Evropu. Má 19 let zkušeností z vedení společností se silným zaměřením na zákazníka, a to převážně v oblasti B2B v rámci regionu střední a východní Evropy. Před nástupem do společnosti Egbert Taylor pracoval jako Country Manager v Berendsen Textil Servis pro Českou republiku a Slovensko. Předtím byl regionálním ředitelem firmy van Gansenwinkel v Brně. Je absolventem VUT v Brně, Nottingham Trent University a Copenhagen Business School.

Mezi jeho pracovní povinnosti patří dohled nad analýzami trhů v regionu, vytváření obchodních strategií, spolupráce na marketingovém plánu a PR aktivitách či práce s rozpočty. Věnuje se také náboru obchodníků pro jednotlivé země v regionu, mezi jeho první úspěchy v této oblasti patří tři nová jmenování. Jsou to:

 

Robert Fripp, Sales Manager pro Německo a Rakousko, je zkušeným obchodníkem, a to hlavně v technické oblasti, má velmi dobrou znalost trhu v německy mluvících zemích. Do Egbert Taylor přichází ze společnosti Wagner Maschinen, kde pracoval jako obchodní zástupce pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Předtím byl ve společnosti KOKONETICS v pozici Supply Quality Manager odpovědný za vedení německého zákaznického servisu a řešení reklamací. Ve firmě KOVOSVIT MAS se staral o export do Německa a Rakouska.

 

Marek Ruszczyk, Sales Manager pro Polsko, se dlouhodobě věnuje problematice odpadového hospodářství v Polsku, včetně příslušné legislativy. Než se připojil k Egbert Taylor, pracoval pro SARPI Dabrowa Górnicza, součásti Veolia Group. Zastával zde pozici Waste Management Regional Sales Representative. V minulosti byl rovněž Sales Representative a Agent Management Commercial Affairs ve společnosti Prewenta. V Dun and Bradstreet, součásti skupiny Bisnode, byl vybrán jako jeden z top talentů roku 2010. Absolvoval Slezskou technickou univerzitu ve městě Gliwice.

 

Martin Ambros, Sales Manager pro Českou republiku a Slovensko, je zkušeným obchodníkem, zná skvěle situaci v České republice v oblasti výběrových řízení ve státním sektoru, grantech a životním prostředí. Tyto znalosti získal hlavně díky svému působení v roli starosty obce Tetčice. Jako obchodní zástupce pracoval pro iXnet Research, FI Holding a ACC. Studoval na Střední škole elektrotechnické a energetické v Sokolnicích.

 

„Jsem potěšen, že mohu vést ambiciózní plány Egbert Taylor Group na expanzi do našeho regionu. U Roberta, Marka i Martina jsem našel potřebné schopnosti a zkušenosti, které budou klíčové pro to, abychom ze skupiny vytvořili lídra v regionu,“ říká Tomáš Střelský, European General Manager, „snažíme se oslovit naše budoucí zákazníky, kterým nabízíme produkty s unikátními vlastnostmi – dlouhou životností, pevností, odolností proti požáru, dobrými možnostmi při opravách a také s případnými úpravami dle přání klienta. Zákazník má možnost si produkty zdarma vyzkoušet nebo si je zakoupit za zvýhodněnou cenu, to je náš způsob, jak si získat první zákazníky a reference.“

 

Autoři:
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama