reklama
reklama
21. 8. 2017 | poslední aktualizace: 21. 8. 2017  07:55

Zdeněk Kašpar nastoupil do týmu Industrial & Logistics společnosti CBRE

Společnost CBRE, poskytovatel služeb v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že se novým členem týmu CBRE Industrial & Logistics stal Zdeněk Kašpar na pozici Associate Director.
-rkp
Zdeněk Kašpar, Associate Director v týmu Industrial & Logistics společnosti CBRE
Zdeněk Kašpar, Associate Director v týmu Industrial & Logistics společnosti CBRE
autor: CBRE

Zdeněk Kašpar se v CBRE zaměří na poskytování poradenství pro společnosti v rámci celé České republiky v oblasti finanční a provozní optimalizace průmyslových a logistických prostor, se specializací na koncové uživatele z oblasti logistiky.

„Zdeněk přináší bohaté zkušenosti z oblasti logistiky, které nám pomohou lépe porozumět našim klientům. Díky tomu budeme moci poskytnout kvalitnější poradenství především nájemcům hal. Jsem přesvědčen, že díky know-how, které Zdeněk přináší, rozšíříme portfolio poskytovaných služeb a růst podílu na trhu v České republice. Se Zdeňkem jako součástí našeho týmu budeme mít větší možnosti, jak udělat z České republiky lepší místo k životu," uvedl Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics, Senior Director ve společnosti CBRE.

Zdeněk Kašpar pracuje v odvětví logistiky více než dvacet let. Byl členem managementu společnosti DB Schenker, kde zastával uplynulých 10 let pozici provozního ředitele a řídil divizi skladové logistiky v České republice. Nesl odpovědnost za hospodářské výsledky jedenácti logistických center, několik set lidí po celé České republice a strategický obchodní rozvoj divize. Předtím pracoval také ve vyšších pozicích v oboru logistiky např. u společností Sony nebo Kimberly-Clark.

Vystudoval obor elektrotechnika na ČVUT v Praze.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama