reklama
reklama
16. 8. 2017 | poslední aktualizace: 16. 8. 2017  15:00

Eva Frydrychová nastupuje do společnosti Savills

Do realitní společnosti Savills nastupuje na pozici správce nemovitostí pro český a slovenský trh Eva Frydrychová. Bude úzce spolupracovat s Petrem Machulou, vedoucím správy nemovitostí v Savills Česká republika a Slovensko.
-rkp
Eva Frydrychová, pražský tým správy nemovitostí společnosti Savills
Eva Frydrychová, pražský tým správy nemovitostí společnosti Savills
autor: Pavlik-FotoSkoda

Eva Frydrychová má 10 let praxe na realitním trhu. V rámci projektového řízení se podílela na kompletním procesu od návrhu přes výstavbu víceúčelového komplexu až po předání prostor nájemcům k užívání. Zkušenosti má také ze správy nemovitostí. Pracovala na projektech jako je Diamant na Václavském náměstí a na správě kancelářských budov Jindřišská 16 a Jungmannova 15 z portfolia firmy Immofinanz Group.

Do Savills přichází ze společnosti EPG Global Property Invest, kde se podílela na řízení rozšíření obchodního centra a dalších projektů.

Petr Machula, vedoucí správy nemovitostí, říká: “Náš pražský tým správy nemovitostí se během posledního měsíce úspěšně rozrostl o dva nové členy. Eva Frydrychová je zkušenou manažerkou s výbornou pověstí na trhu a s radostí ji vítám na palubě. Spolu s Markétou Křížovou, která nastoupila před pár týdny, klientům nabízíme ten nejlepší servis.”

Eva Frydrychová má mezinárodní vzdělání, studovala v ČR, ve Velké Británii a USA. Je absolventkou Stavební fakulty na ČVUT v Praze (2006). Na Heriot-Watt University v Edinburgu studovala projektové řízení staveb (2003-2004). Na Union College v New Yorku se věnovala ekonomii a investicím ve stavebnictví (2001-2002).

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama