reklama
reklama
7. 8. 2017 | poslední aktualizace: 7. 8. 2017  11:33

Přestupy

Gürtler se stal novým předsedou představenstva firmy Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. Frydrychová je novou posilou realitní společnosti Savills. Žůrek se stal provozním ředitelem přepravce DPD.
Ondřej Macka
Ondřej Macka
redaktor
Čtěte více o: personálie | manažer | změna
Michal Oktavian Gürtler se stal novým předsedou představenstva firmy Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
Michal Oktavian Gürtler se stal novým předsedou představenstva firmy Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
autor: Kovohutě Příbram nástupnická

Gürtler je šéfem představenstva Kovohutí Příbram

Michal Oktavian Gürtler (71) se stal novým předsedou představenstva firmy Kovohutě Příbram nástupnická, a.s., která se zabývá recyklací odpadu nebo výrobou produktů na bázi olova a cínu. Gürtler se narodil v Česku, žije ve Švýcarsku, kde dříve pracoval pro Alcatel Switzerland Ltd.

Kuklinca posiluje Deloitte Legal

Ján Kuklinca přichází do týmu advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal. Seniorní právník se zaměřuje na právo v oblasti IT.

Frydrychová nastupuje do firmy Savills

Eva Frydrychová je novou posilou realitní společnosti Savills, kde bude správcem nemovitostí pro český a slovenský trh. Dříve pracovala pro EPG Global Property Invest.

Zonky má nového ředitele marketingu

Jakub Strýček (31) je novým marketingovým ředitelem Zonky. Do fintechové společnosti, která na přelomu srpna plánuje spustit novou kampaň, přichází z Mafry.

Žůrek přechází z Alzy do DPD

Rudolf Žůrek (41) posiluje management DPD, předního přepravce v Česku, jako nový provozní ředitel. Dříve působil v Alza.cz, kde v roli ředitele logistiky stál za vybudováním infrastruktury a veškerými logistickými inovacemi.

V čele představenstva Podravky je Vitelj

Novým předsedou představenstva společnosti Podravka − Lagris a. s., která je českým zastoupením mezinárodní potravinářské skupiny Podravka, je Marko Vitelj (32).

Valoušek jde z Ogilvy do agentury Raul

Richard Valoušek (31) nastupuje na pozici seniorního PR manažera ve sportovně marketingové agentuře Raul, která zajišťuje akce, jako je Jizerská 50 nebo Primátorky. Dříve působil v agentuře Ogilvy.

Autoři: Ondřej Macka
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama