reklama
reklama
4. 8. 2017 | poslední aktualizace: 4. 8. 2017  17:57

Žůrek se stane novým provozním ředitelem DPD. V Alze ho nahradí Klička

Dlouholetý ředitel logistiky e-shopu Alza Rudolf Žůrek přechází na pozici provozního ředitele balíkového přepravce DPD. Jeho nástupcem se stal původně procesní manažer Jan Klička. Prioritou logistiky Alzy pro následující období bude podle něj plánování a realizace logistického centra nové generace pro Evropu a rozvoj služeb spojených s doručením v Česku a okolních státech.
rn
Čtěte více o: Alza.cz | DPD | personálie
Rudolf Žůrek přechází z Alzy do DPD
Rudolf Žůrek přechází z Alzy do DPD
autor: HN - Jan Mudra

Management předního balíkového přepravce DPD posílí od září Rudolf Žůrek, který se stane provozním ředitelem firmy. Žůrek má bohaté zkušenosti v oblasti řízení a logistiky, dříve pracoval na vedoucích pozicích například v Delta Pekárny, Doosan Bobcat a Alza.cz, kde se stal ředitele logistiky.

Rudolf Žůrek bude mít v DPD na starosti řízení provozního oddělení a mezi jeho hlavní agendu bude patřit rozvoj celé přepravní sítě.

”S více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru logistiky a z toho devíti lety strávenými v Alze jsem měl pocit, že je čas se posunout dál a přijmout novou příležitost. Se znalostí prostředí a firemní kultury v DPD, která je mi velmi blízká, jsem jejich nabídku proto velmi kvitoval,” říká Rudolf Žůrek, nový provozní ředitel DPD.

Nový ředitel logistiky Alzy Jan KličkaNovým ředitelem logistiky se v Alze stal od 1. srpna Jan Klička. Absolvent Chemicko-inženýrské fakulty na VŠCHT do společnosti nastoupil v roce 2012. Po pěti letech se tak vypracoval z procesního logistika a následně manažera na pozici ředitele. Žůrek svého nástupce na pozici postupně připravoval několik měsíců.

„Do Alzy jsem nastoupil v roce 2008 a za ty roky se nám povedl obrovský kus práce – nastavili jsme procesy, optimalizovali uskladnění zboží a vytvořili strategii zásobování poboček. Postavili jsme dvě supermoderní logistická centra, vybavená automatizací a řízená pokročilými IT systémy. Zavedli jsme spoustu nových služeb a zefektivnili nákladovost,” uvedl Rudolf Žůrek, odcházející ředitel logistiky.

„Na Rudovu práci plynule naváži. Prioritou pro následující období bude plánování a realizace dalšího logistického centra nové generace pro Evropu, rozvoj služeb spojených s doručením pro naše zákazníky nejen v ČR a SK, ale i významné posílení v okolních státech, především v Maďarsku, Rakousku a Německu. Velký potenciál vidím v logistických službách na bázi sdílené ekonomiky,” uvedl Jan Klička, který loni vystoupil na konferenci Zóna Logistika. Rudolf Žůrek se na stejné akci zúčastnil letos panelové diskuze

Autoři: rn
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama