reklama
reklama
21. 7. 2017 | poslední aktualizace: 21. 7. 2017  07:30

Eduard Krečmar povede social a digitální strategii v allianci MediaBlock

Dosavadní business partner digitální agentury Brandz Friendz Eduard Krečmar, nastoupil do mediální nákupní aliance MediaBlock skupiny Kindred Group. V novém působišti povede z pozice Social Media Strategist tým specialistů na reklamu v sociálních médiích, přičemž strategickou implementaci sociálních médií do kampaní zastřešuje pro celou nákupní alianci, kam patří agentury Red Media, Go.Direct, Blaze, Can Media, Spoko a datová platforma Brainstation.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Eduard Krečmar, Social Media Strategist v allianci MediaBlock
Eduard Krečmar, Social Media Strategist v allianci MediaBlock
autor: archiv

Eduard Krečmar se vedle sociálních médií bude v MediaBlocku věnovat také rozvoji digitálních strategií důležitých klientů. Jeho doménou je především propojování klíčových disciplín a což tvoří most mezi mediálními a digitálními agenturami.

Problematice sociálních médií se věnuje přes 7 let. V digitální agentuře Brandz Friendz, působil od roku 2015 jako Business Partner a staral o rozvoj nových obchodních příležitostí. Během svojí kariéry spolupracoval mimo jiné na projektech se značkami O2, Tesco, Nestlé nebo Česká spořitelna. V dosavadním působišti bude ještě do konce roku 2017 na úrovni strategických konzultací dokončovat některé běžící projekty.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama