reklama
reklama
20. 7. 2017 | poslední aktualizace: 20. 7. 2017  09:15
Kohoutek řídí finance společnosti DNS

Jaroslav Kohoutek finančním ředitelem společnosti DNS, František Kašpar vede operativu

Společnost DNS, český distributor s přidanou hodnotou, personálně posílil a rozšířil řady vedení společnosti. Funkci finančního ředitele přebírá nově nastupující Jaroslav Kohoutek. Staronovým provozním ředitelem se stává František Kašpar, dosud zastávající obě pozice.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ICT | ředitel | DNS
Jaroslav Kohoutek, finanční ředitel, František Kašpar, provozní ředitel společnosti DNS
Jaroslav Kohoutek, finanční ředitel, František Kašpar, provozní ředitel společnosti DNS
autor: DNS

Společnost DNS zaznamenala v uplynulém roce nárůst obchodu, a s tím související navyšující se nároky na finanční vedení společnosti, logistiku, operativu a jiné. Vedení společnosti se rozhodlo dále investovat v posílení back-office DNS, a tím akcelerovat posun do dalších segmentů a zákaznických trhů. Tento růst přinesl potřebu rozdělení kumulované pozice finance a operation na dvě osoby.

Jaroslav Kohoutek se stal novým finančním ředitelem, který před nástupem do DNS působil ve společnostech Helicar, ISE nebo Pražská plynárenská a přináší si nejen procesní znalost kontrolingu a účetnictví, ale i zkušenosti z mnoha realizovaných interních projektů.

„Společnost DNS se svou historií, úspěchy a vizemi je pro mě velkou výzvou a věřím, že i já dokážu přispět svými znalostmi a zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji. Plánované, ale i aktuálně již „rozjeté“, nové projekty v sobě nesou nejen veliký potenciál, ale i značné nároky na kapacitu týmu back – officu, proto rozšíření vedení společnosti vnímám jako logický a rozvojový krok“, říká nový finanční ředitel Jaroslav Kohoutek. A dodává: „Mým cílem je navázat na spoustu odvedené práce a dále rozvíjet co nejužší spolupráci mezi oblastmi businessu a ekonomiky.“

Operativu nyní povede František Kašpar, dříve zastávající obě funkce.

Výkonný ředitel společnosti DNS Petr Kuliš říká: „DNS za poslední rok výrazně posílila nejen obchodně, ale i personálně, což byla logická reakce na zvyšování obratu. Navíc chceme jít s dobou a vymýšlíme vlastní projekty, třeba v oblasti cloudu, kde máme řešení DNS Cloud Marketplace, nebo ve sféře IoT, která nám také není cizí“,popisuje situaci v DNS Kuliš a dodává: „To vše vyžaduje zvýšení podpory v back-office. A právě proto jsme toto rozhodnutí udělali.“

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama