reklama
reklama
19. 7. 2017 | poslední aktualizace: 19. 7. 2017  15:30

Zdeněk Soukal místopředsedou představenstva Czech Airlines Technics

Společnost Czech Airlines Technics (CSAT), dceřiná společnost Českého Aeroholdingu, poskytující služby v oblasti údržby letadel, má od 3. července 2017 nového místopředsedu představenstva. Stal se jím Zdeněk Soukal, který bude ve vedení firmy zodpovídat za oblast financí, rozvoje, nákupu a logistiky.
-rkp
Zdeněk Soukal, místopředseda představenstva Czech Airlines Technics
Zdeněk Soukal, místopředseda představenstva Czech Airlines Technics
autor: Petr Adámek

Zdeněk Soukal (42)pracoval devět let ve vedení společnosti GE Aviation, kde v roce 2008 vedl finance při akvizici firmy Walter. Následně působil ve firmě jako jednatel a finanční ředitel a od roku 2014 zastával pozici komerčního ředitele a jednatele se zodpovědností za rozvoj obchodu, prodej motorů a péči o zákazníky. Pracoval také jako finanční analytik a manažer s rostoucí odpovědností u firem Procter & Gamble, Reader’s Digest, Pfizer a GE Real Estate.

 „Ve své pozici se chci zaměřit na růst společnosti, spokojenost zákazníků a pozitivní hospodářské výsledky. Jsem rád, že se můžu podílet na dalším rozvoji firmy s více než osmdesátiletou tradicí údržby a oprav letadel,“ uvedl Zdeněk Soukal, místopředseda představenstva Czech Airlines Technics. „Nejvíce mě lákalo MRO prostředí, možnost dále pracovat v dynamickém oboru letectví i tradice oprav v unikátním hangáru F, který se nachází v areálu Letiště Václava Havla Praha,“ dodal Soukal.

Absolvoval Vysokou školu ekonomickou, obor komerční právo v Praze, studoval rovněž finance na Colorado State University v USA. V roce 2004 získal mezinárodní účetní kvalifikaci ACCA.

Nové složení představenstva Czech Airlines Technics:

Mgr. Pavel Haleš – předseda
Ing. Zdeněk Soukal – místopředseda
Ivan Pikl – člen

CSAT řadí mezi své zákazníky významné letecké společnosti, se kterými má uzavřené dlouhodobé smlouvy s garantovaným objemem zakázek na letadlech typu B737, A320 Family a ATR. V souvislosti s růstem společnosti a stále vyšší poptávce po kvalitních službách CSAT se připravuje i otevření již páté linky těžké údržby. Oblast financí, rozvoje, ale i nákupu a logistiky, bude tak nově spadat pod nového místopředsedu představenstva CSAT pana Zdeňka Soukala, který má s rozvojem v leteckém průmyslu řadu zkušeností.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama