reklama
reklama
17. 7. 2017 | poslední aktualizace: 17. 7. 2017  05:30

Barbora Bibková produktovou manažerkou e-shopu vemzu.cz

Novou posilou rozrůstajícího se e-shopu vemzu.cz se stala Barbora Bibková, která nastupuje na pozici Product Portfolio Manager. Na starosti bude mít strategický výběr nových produktů a značek, optimalizaci nabídky, produktů a skladu, řízení vztahů s dodavateli, dohled na cenovou politikou a smluvními podmínkami a garanci správy obsahu obchodu z produktového hlediska.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | e-shop
Barbora Bibková, produktová manažerka e-shopu vemzu.cz
Barbora Bibková, produktová manažerka e-shopu vemzu.cz
autor: archiv

Barbora Bibková má několikaleté zkušenosti z působení v FMCG sektoru a rovněž společnosti MallGroup, kde působila na pozici Fashion Buyer Junior. Připravovala portfolio produktů k prodeji pro pět zemí a komunikovala s dodavateli a značkami.

„Bára je velkou posilou do našeho týmu. Vybrali jsme si ji pro její zkušenosti, ale především drive, kterým zapadá do našeho mírně šíleného týmu,“ říká zakladatel a CEO vemzu.cz Michal Do Viet.

Barbora Bibková studovala Marketing, Advertising and PR na University of New York in Prague a dále Fashion and Luxury Management na Global Business School of Barcelona.

Vemzu.cz se zaměřuje na životní styl, módu, kosmetiku, design a doplňky do bytu, nakupuje zde již 1 000 zákazníků měsíčně a mohou vybírat ze 7 000 produktů od 85 značek. E-shopu od svého vzniku loni v říjnu rostou meziměsíčně prodeje průměrně o 55 procent a letos plánuje celkový objem tržeb přes 25 milionů korun.

 

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama