reklama
reklama
11. 7. 2017 | poslední aktualizace: 11. 7. 2017  20:25

Martina Kirchmanová rozšířila tým mezinárodního marketingu jazykové agentury Skřivánek

Mezinárodní jazyková agentura Skřivánek, původem z České republiky, rozšířila svůj tým globálního marketingu o novou specialistku - Martinu Kirchmanovou. Na starosti bude mít především online marketingové aktivity.
-rkp
Martina Kirchmanová, Global Marketing Specialist v jazykové agentuře Skřivánek
Martina Kirchmanová, Global Marketing Specialist v jazykové agentuře Skřivánek
autor: archiv

Martina Kirchmanová bude z pozice Global Marketing Specialist podporovat agenturu Skřivánek při tvorbě zahraničního marketingu. Martina Kirchmanová má s marketingem zkušenosti především ze společnosti Rtsoft a ze svých vysokoškolských studií marketingové komunikace, při nichž se specializovala na internetový marketing. Hlavní náplní práce je právě příprava online marketingových kampaní, dohled nad sociálními médii a updatem webu či tvorba newsletteru a dalších marketingových materiálů.

„Od paní Kirchmanové si slibujeme, že náš tým obohatí především díky svým zkušenostem s optimalizací webových stránek pro snadnější vyhledávání informací a díky svému entuziastickému přístupu,“ řekla o nové zaměstnankyni Bronislava Chudobová, ředitelka jazykové agentury Skřivánek pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Martina Kirchmanová bude pracovat v týmu Jaroslavy Ouzké, ředitelky zahraničního obchodu.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama