reklama
reklama
12. 7. 2017 | poslední aktualizace: 12. 7. 2017  09:50

Věra Výtvarová vede auditorské služby PwC ve 29 zemích střední a východní Evropy, vedení Auditorských služeb PwC v Česku po ní přebírá Jiří Zouhar

Od 1. července se stává vedoucí partnerkou Auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy, který v síti PwC čítá 29 zemí, Věra Výtvarová. Na tuto významnou regionální pozici byla povýšena díky úspěchům Auditorských služeb v Česku, které dosud vedla a kde se jí podařilo za uplynulých dvanáct měsíců získat významné klienty z řad finančních institucí a navýšit tržby o přibližně 100 milionů korun.
-rkp
Čtěte více o: personálie | poradenství | audit | PwC
Věra Výtvarová, vedoucí partnerka Auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy
Věra Výtvarová, vedoucí partnerka Auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy
autor: archiv

Věra Výtvarová dosud působila v PwC Česká republika jako vedoucí partnerka Auditorských služeb. V této funkci ji nahradil Jiří Zouhar.

„Každá země regionu střední a východní Evropy má svá specifika, zároveň však pozoruji společná témata a trendy, na které se hodlám zaměřit. Mezi ty klíčové patří technologie a digitalizace. Věřím, že díky současnému posunu auditu k datové analýze a vizualizaci dat bude naše profese existovat i za deset let a dokážeme stále přinášet klientům hodnotu,“ říká Věra Výtvarová.

Věra Výtvarová působí v PwC od roku 1994. Do společnosti nastoupila hned po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze. Partnerkou v oddělení auditorských služeb je od roku 2009. V rámci své auditorské praxe se dosud věnovala významným tuzemským i mezinárodním společnostem působícím na českém trhu. Je členkou Komory auditorů České republiky a Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA/FCCA).

Věra Výtvarová je vdaná a má dvě děti. Je hrdou mecenáškou Národního divadla a jednou z 25 žen českého byznysu (ocenění HN).

 

Jiří Zouhar je partnerem v oddělení Auditorských služeb PwC ČR od roku 2010. Dlouhodobě se věnuje klientům působícím v odvětví průmyslové výroby a obchodu, zejména z automobilového průmyslu. Má dlouholetou praxi v poskytování auditorských a poradenských služeb v evropských zemích i USA. Je členem Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA/FCCA) a ve Spojených státech amerických (CPA).

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama