reklama
reklama
29. 6. 2017 | poslední aktualizace: 29. 6. 2017  09:10

Marek Walder a Milo Katlovský rozšířili tým agentury PerformicsB2BGroup

Na pozici account manager ve výkonnostní agentuře PerformicsB2BGroup nově nastoupili Marek Walder a Milo Katlovský.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | agentura
Marek Walder a Milo Katlovský, tým agentury PerformicsB2BGroup
Marek Walder a Milo Katlovský, tým agentury PerformicsB2BGroup
autor: archiv

Marek Walder působil před příchodem do agentury PerformicsB2BGroup 3 roky jako marketing on-line consultant ve společnosti Shean a následně téměř 4 roky rovněž v on-line marketingovém oddělení společnosti oXy Online. V PerformicsB2BGroup pro klienty plánuje a zajišťuje realizaci veškerých potřebných marketingových aktivit, včetně jejich vyhodnocování.

„Po vybudování úspěšného performance marketingového oddělení ve společnosti oXy Online, s.r.o., nastal čas pohnout se dál a vyzkoušet něco nového. K nabídce od PerformicsB2BGroup jsem se dostal přes svého tehdejšího klienta a vzhledem k pověsti, kterou společnost na trhu má, jsem se dlouho nerozmýšlel a novou výzvu a příležitost bez váhání přijal. V České republice se jedná o top agenturu, která má nejen ty nejlepší nástroje, ale také ty nejlepší lidi, navíc jsem znal i výsledky a samotnou práci PerformicsB2BGroup, která odpovídala výše zmíněnému,“ říká Marek Walder.

 

Milo Katlovský v minulosti pracoval 7 let ve společnosti O2 Slovakia jako senior on-line specialista a následně necelé 2 roky ve společnosti L’Oréal jako digital manager pro český, slovenský a maďarský region.

„Rozhodl jsem se pro PerformicsB2BGroup, abych mohl tvořit kampaně a strategie řízené daty, brand kampaně nakupované programaticky přes jednu platformu, se sběrem dat do DMP a následným sofistikovaným cílením pro výkonnostní kampaně v maximální možné míře pod jednou střechou,“ říká Milo Katlovský a dodává: „Momentálně pracuji pro klienta O2 Česká republika a jsem rád, že tento klient je právě v digitální sféře velmi rozvinutý.“

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama