reklama
reklama
23. 6. 2017 | poslední aktualizace: 23. 6. 2017  14:47

Dan Ledvinka posiluje business development a marketing v ASB Group

Mezinárodní poradenská společnost ASB Group jmenovala Dana Ledvinku na pozici Business Development Manager. Jeho úkolem bude rozvoj strategických vztahů a koordinace marketingových i PR aktivit. Bude úzce spolupracovat s Petrou Rychnovskou (Partner, ASB Group), která rozvíjí strategické plánování a zastřešuje na partnerské úrovni business development celé firmy.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | poradenství
Dan Ledvinka, Business Development Manager společnosti ASB Group
Dan Ledvinka, Business Development Manager společnosti ASB Group
autor: michaeltomes.cz

Dan Ledvinka působil posledních 5 let na mediálním trhu a zkušenosti v oblasti marketingu, komunikace a rozvoje obchodních vztahů získal ve vydavatelství Mladá fronta, kde měl dosud na starost rozvoj eventových aktivit ekonomického týdeníku Euro a také ve společnosti Media Events Company, která se zabývá marketingem a PR komunikací. Dlouhodobě byl zodpovědný za klienty z finančního sektoru, poradenské společnosti, advokátní kanceláře a odborné asociace i komory.

„Stále více si v dnešní době uvědomujeme nutnost rozvoje marketingových aktivit pro naše strategické klienty a partnery, budování povědomí o naší společnosti a posílení pozice pro business development. Jsem velmi rád, že můžu Dana přivítat v našem týmu a věřím, že díky svým zkušenostem a kontaktům bude přínosem ve všech zmíněných oblastech,“ dodává Petr Studnička, managing partner ASB Group.

Dan Ledvinka se podílel také na vytvoření velkých mezinárodních eventů, mezi které patří např.: Prague Capital Market Summit, CEE Innovation & Startups Forum a Chytřejší Česko.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama