reklama
reklama
19. 6. 2017 | poslední aktualizace: 19. 6. 2017  10:00
Vlček posílil oddělení Řízení rizik PwC ČR

Přední ISO SAM auditor Jakub Vlček posílil tým PwC ČR

Tým oddělení Řízení rizik poradenské společnosti PwC Česká republika posílil Jakub Vlček. Klinetům bude radit zejména v oblasti licenčních podmínek a řízení softwarových aktiv. Zároveň bude klienty chránit při „přátelských auditech“ ze strany výrobců software. V neposlední řadě bude prostřednictvím PwC ČR nadále školit problematiku SAM a i samotného ISO/IEC 19 770.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | poradenství | software | audit | PwC
Jakub Vlček, oddělení Řízení rizik poradenské společnosti PwC Česká republika
Jakub Vlček, oddělení Řízení rizik poradenské společnosti PwC Česká republika
autor: PWC ČR

Jakub Vlček (38), tvůrce standardů v oblasti Software Asset Manangementu (SAM), normy ISO/IEC 19 770, tvůrce interních směrnic významných firem i státních institucí a jeden ze dvou celosvětově certifikovaných ISO SAM auditorů, posílil tým oddělení Řízení rizik poradenské společnosti PwC Česká republika.

„Málokdo čte licenční podmínky softwaru, který používá. Nedělají to lidé u programů v hodnotě pár tisíců korun, ale ani firmy u řešení v řádu desítek milionů,“ uvedl Jakub Vlček.

Jakub Vlček má více než sedmnáctiletou praxi jako mezinárodní SAM a SOM auditor, kouč a konzultant. Dlouhodobě se věnuje zákonným normám a licencování v oblasti ICT a SAM. Je jedním ze dvou mezinárodně certifikovaných auditorů normy ISO/IEC 19 770 na světě.

Vystudoval Vysokou školu obchodní v Praze.

Má 2 děti. Volný čas tráví nejraději s nimi, nebo při sportu. Aktivně se věnuje bojovým sportům, boxu a atletice. Je členem a manažerem Reinders MMA.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama