reklama
reklama
16. 6. 2017 | poslední aktualizace: 16. 6. 2017  07:45

Christina Kudrevová výkonnou ředitelkou pražské pobočky reklamní agentury Made by Vaculik

Reklamní agentura Made by Vaculik oznámila změnu na postu výkonné ředitelky své pražské pobočky. Dosavadní šéfku Beatu Streicherovou po deseti letech nahradí Christina Kudrevová, která ve společnosti dosud pracovala jako account director.
-rkp
Christina Kudrevová
Christina Kudrevová
autor: Jana Vrabcová

Christina Kudrevová po třech letech na pozici Account Director povýšila na výkonnou ředitelku MADE BY VACULIK Praha. Ve vedení nahradila Beatu Streicherovou, která vedla pražskou pobočku od jejího založení v roce 2007 a během deseti let na českém trhu ji společně s týmem úspěšně dostala do povědomí českého reklamního trhu.

Christina Kudrevová se v reklamě pohybuje téměř deset let. Do agentury MADE BY VACULIK přešla z Havas Worldwide, kde pět let sbírala zkušenosti jako account manager.

V současnosti má na starosti accountský tým agentury a je klíčový account pro klienty Raiffesenbank, Stock Plzeň - Božkov a další klienty agentury.

„Christina má moji plnou důvěru, kterou potvrdila dosavadním působením v agentuře, kdy vyrostla v přirozenou autoritu uvnitř agentury, tak i směrem ke klientům,“ uvedl o nové výkonné ředitelce majitel a zakladatel agentury Juraj Vaculík.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama