reklama
reklama
16. 6. 2017 | poslední aktualizace: 16. 6. 2017  07:00

Jiří Cívka řídí vztahy s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku

S účinností od června letošního roku byl pověřen řízením vztahů s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku Jiří Cívka. Komunikaci a společenské odpovědnosti se věnuje přes 18 let. Ve finančním sektoru působí posledních 8 let.
-rkp
Jiří Cívka řídí vztahy s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku
Jiří Cívka řídí vztahy s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku
autor: archiv

Jiří Cívka (42 let) je profesionálem v oborech komunikace a společenské odpovědnosti, kterým se věnuje přes 18 let. Osm let vedl komunikaci pojišťovny Generali. V rámci skupiny Generali odpovídal za CSR všech jejích společností v České republice. Je předsedou pracovní skupiny pro CSR České asociace pojišťoven a stálým hostem Rady vlády pro BESIP.

„Vizí skupiny AXA je pomáhat lidem žít lepší život, a proto se se zaměřuje na inovace, které jejím klientům přinášejí dostupná řešení, kdykoliv a kdekoliv je potřebují. Před Jiřím tak stojí náročný úkol připravit a naplnit komunikační strategii, která bude využívat tradiční i nové komunikační kanály tak, aby efektivně doručila hlavní myšlenky a konkrétní výstupy AXA strategie široké veřejnosti,“ komentuje David Poes, ředitel pro vztahy se zákazníky a člen vedení skupiny AXA v ČR a na Slovensku, jmenování Jiřího Cívky Senior PR manažerem AXA pro ČR a Slovensko.

Jiří Cívka se řadu let věnuje také neziskovému sektoru. Cenné zkušenosti získal ve správní radě Nadace pojišťovny Generali, dozorčí radě Nadace České pojišťovny a zapsaném ústavu Výmoly.cz, jehož stejnojmenný projekt měřitelně přispívá ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Poslední tři roky je členem Výkonné rady Českého výboru pro UNICEF. Během své kariéry získal 4 České ceny za PR a řadu mezinárodních profesních ocenění.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama