reklama
reklama
12. 6. 2017 | poslední aktualizace: 12. 6. 2017  15:10

Richard Jahoda ml. se bude podílet na řízení společnosti Grinex Czech Republic

Novým členem vedení společnosti Grinex Czech Republic se v květnu stal Richard Jahoda ml., který nastoupil na pozici manager. Kromě řízení provozu firmy se chce zaměřit i na rozvíjení moderního účetnictví.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | poradenství | daně | audit
Richard Jahoda ml., manažer společnosti Grinex Czech Republic
Richard Jahoda ml., manažer společnosti Grinex Czech Republic
autor: Kamil Rodinger

Richard Jahoda ml. (27) přišel do rodinné firmy Grinex Czech Republic ze společnosti KPMG Czech Republic, kde působil jako business analyst a měl na starosti zejména tvorbu reportů a programování systémů pro plánování a reporting. Na nové pozici se chce zaměřit na moderní účetnictví, tedy na zkvalitnění výstupů finančních oddělení klientů prostřednictvím automatizace a využití moderních IT nástrojů.

„Ve všech odvětvích i v účetnictví a při poskytování auditů dochází díky častějšímu využívání moderních technologií k výrazným změnám. Věřím, že díky spolupráci s Richardem Jahodou ml. budeme moci zkvalitnit a rozšířit služby, které nabízíme klientům,“ říká Richard Jahoda st., managing partner Grinex Czech Republic.

Richard Jahoda ml. vystudoval Vysokou školu ekonomickou, kde se specializoval na účetnictví a finanční řízení podniku. Vedle toho se zaměřoval i na řízení podnikové výkonnosti. Mluví plynně anglicky a v současné době dokončuje studium ACCA (Asociace certifikovaných účetních).

„Klienti často netuší, co jim využití nástrojů IT v účetnictví může přinést. Principy automatizace a moderního účetnictví považuji za budoucnost a chci se na ně ve společnosti Grinex Czech Republic zaměřit,“ říká Jahoda ml.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama