reklama
reklama
1. 6. 2017 | poslední aktualizace: 1. 6. 2017  15:49

Tereza Kučerová a Zdeněk Čech novými manažery e-shopu Bonami.cz

E-shop s bytovými doplňky a nábytkem Bonami.cz získal nové posily do managementu. Marketing nově povede Tereza Kučerová, druhou posilou je Zdeněk Čech, který má od května na starosti zlepšení zákaznické zkušenosti. Posílením managementu Bonami reaguje na rychlý růst firmy.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | e-shop
Tereza Kučerová a Zdeněk Čech, manažeři e-shopu Bonami.cz
Tereza Kučerová a Zdeněk Čech, manažeři e-shopu Bonami.cz
autor: archiv

Tereza Kučerová nastupuje 1. června na pozici Chief Marketing Officer. Do Bonami přichází z Bistro Agency, v minulosti pracovala například na rebrandingu a digitálních řešeních pro Moneta Money Bank, Hartmann-rico, LG a dalších. „V Bonami povedu celý marketing, výkonnostní i nevýkonnostní, a mým hlavním úkolem bude budovat značku a její povědomí na všech trzích,” vysvětluje.

Zdeněk Čech se v minulosti staral o customer care například v Mall Group nebo v Notino, kde měl pod sebou zákaznické služby pro 14 zemí včetně USA. S nastavením péče o zákazníky pomáhal také v Rohlik.cz. V Bonami bude mít na starosti zlepšení zákaznické zkušenosti napříč celou firmou, tedy od příchodu nakupujícího na web až po doručení balíčku. Tým Bonami v současné době čítá 100 lidí a vzhledem ke stabilnímu růstu i nadále plánuje nabírat další posily.

Za rychlým růstem Bonami.cz stojí především zahraniční expanze a úspěšný prodej nábytku. E-shop momentálně působí ve čtyřech zemích - kromě ČR také na Slovensku, v Polsku a Rumunsku - a celkově skupina k prvnímu čtvrtletí 2017 hlásí 2,5 milionu registrovaných členů. Prodej nábytku se na obratu e-shopu, který se původně soustředil spíše na menší doplňky a dekorace, podílí už třetinově. Letos Bonami.cz cílí na obrat 700 milionů.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama