reklama
reklama
5. 4. 2017 | poslední aktualizace: 5. 4. 2017  14:50

Tomáš Votruba nastupuje do agentury SquareMedia

Agentura SquareMedia roste a s dalším rozvojem má pomoci Tomáš Votruba na pozici Creative Strategy Director, který bude pomáhat značkám při vývoji kreativních konceptů i strategie v kampaních.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | kreativita | agentura
Tomáš Votruba, Creative Strategy Director v agentuře SquareMedia
Tomáš Votruba, Creative Strategy Director v agentuře SquareMedia
autor: archiv

Tomáš Votruba vystudoval obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Byl zakladatelem kreativní digitální agentury TL5 Digital, která se specializovala na inovace a tvorbu obsahu pro sociální sítě. TL5 realizovala například jednu z prvních kampaní na Snapchatu, Periscope nebo Linkedin, má na kontě ocenění WebTop100 za nejlepší Facebook stránku pro Jägermeister nebo cenu za nejefektivnější digitální kampaň pro Tullamore D.E.W. Dříve pracoval jako Digital Director v agentuře WMC/Grey. V roce 2016 byl také předsedou digitální poroty v kreativní soutěži Young Lions.

“Jsem rád, že po několikaměsíční pauze a odpočinku můžu v plné síle zapojit do týmu agentury SquareMedia. Ta má v portfoliu krásné integrované kampaně a zároveň bude naší ambicí propojovat kreativu s mediálním nákupem, tato oblast mě vždy zajímala.” říká Tomáš Votruba.

“Díky více než 10letým zkušenostem Tomáše z oblasti digital a content marketingu budeme moci klientům poskytnout plně seniorní tým pro kompletní kampaňové řešení napříč všemi komunikačními kanály,” doplňuje managing director agentury SquareMedia, Oldřich Dostál.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama