reklama
reklama
28. 3. 2017 | poslední aktualizace: 28. 3. 2017  14:44

Magdalena Ćmikiewicz na pozici správce aktiv společnosti Arcona Capital ve Varšavě

Společnost Arcona Capital, správce nemovitostních fondů, jmenovala Magdalenu Ćmikiewicz novým správcem aktiv. Arcona Capital v současnosti spravuje více než 90 komerčních a rezidenčních projektů v 6 zemích kontinentální Evropy s více než 4 000 nájemci.
Magdalena Ćmikiewicz, správce aktiv společnosti Arcona Capital ve Varšavě
Magdalena Ćmikiewicz, správce aktiv společnosti Arcona Capital ve Varšavě
autor: archiv

Magdalena Ćmikiewicz má se správou nemovitostí rozsáhlé zkušenosti. V posledních 15 letech byla zodpovědná za rozvoj a koordinaci portfolia regionálních nákupních center RECE v Polsku. Do Arcona Capital přichází po nedávné úspěšné akvizici portfolia RECE fondem Arcona Property Fund zapsaným na burze Euronext. Magdalena se připojí k 25člennému týmu specialistů v oblasti nemovitostí, fondů a správy aktiv, kteří působí v pobočkách Arcona Capital ve Varšavě, Praze, Mnichově a Amsterdamu.

„Velmi mě těší, že budu pracovat pro Arcona Capital. Společnost má v Polsku potenciál silného růstu. Doufám, že během rozšiřování našeho portfolia budu mít možnost osvojit si nové dovednosti a zkušenosti,“ uvedla Magdalena Ćmikiewicz.

„Příchod Magdaleny je pro náš varšavský tým klíčový. Rozsah jejích zkušeností a velmi dobré kontakty, jež na polském maloobchodním trhu má, umožní zlepšení služeb, které nabízíme námi spravovaným fondům. Jsem si jist, že Magdalena v nadcházejících letech významně podpoří naši expanzi v Polsku,“ dodal Mateusz Siejka, generální ředitel Arcona Capital v Polsku.

 

Autoři:
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama