reklama
reklama
22. 3. 2017 | poslední aktualizace: 22. 3. 2017  14:15

Barbara Isabel Pešlová posílila agenturu Fenek^^

Do agentury Fenek^^ přichází čerstvá posila z CzechInvestu Barbara Isabel Pešlová. Doposud působila jako Web Ambassador/Content Manager pro Czechstartups.org. Své nabyté zkušenosti ze startupového a inovačního prostředí bude nyní uplatňovat právě ve Fenkovi na pozici Chief Evangelist.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Barbara Isabel Pešlová, agentura Fenek^^
Barbara Isabel Pešlová, agentura Fenek^^
autor: archiv

Barbara Isabel Pešlová má dlouhodobou zkušenost z prostředí startupů a e-commerce, z oblasti veřejných institucí, partnerství se zahraničními zastoupeními i pořádáním eventů na míru (mj. v Asociaci pro mezinárodní otázky). Podílela se mimo jiné na založení jednoho z prvních e-shopů s drony, doposud rovněž působila jako konzultantka v oblasti marketingu, HR a vnějších vztahů.

Klienti si nás vybírají pro naši detailní znalost technologického trhu a jeho aktérů. Příchod Barbary znamená prohloubení této specializace, lepší projektové zajištění eventů a posílení sítě našich kontaktů na startupové scéně,” říká Jiří Vicherek, zakladatel agentury Fenek^^.

Barbara Isabel Pešlová bude mít v agentuře Fenek^^ díky svému know how na starosti vztahy na technologické scéně, prémiové eventy a rozvoj klíčových partnerství.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama