reklama
reklama
31. 1. 2017 | poslední aktualizace: 31. 1. 2017  13:55

Gustavo Vizcardo nastoupil do StartupYardu

Gustavo Vizcardo nastoupil do akcelerátoru StartupYard na pozici “Head of Partnership”. Jeho klíčovou rolí bude zprostředkovat přenos inovačního myšlení ze světa startupů do korporátního světa. Korporace mají rostoucí zájem o inovace a čerstvé technologické nápady, zatímco startupy jsou jejich ideálním zdrojem. Tímto způsobem mohou velké firmy získat nové příležitosti a technologie, aby nabídli lepší řešení svým klientům i zaměstnancům.
-rkp
Čtěte více o: personálie | startup
Gustavo Vizcardo, Head of Partnership v akcelátoru StartupYard
Gustavo Vizcardo, Head of Partnership v akcelátoru StartupYard
autor: archiv

Gustavo Vizcardo je zkušený manažer a podnikatel s více než 15 lety mezinárodních zkušeností. Pracoval v předních mezinárodních korporacích v oblasti FMCG ve více než 30 trzích Evropy a Latinské Ameriky a získal uznání především díky zkušenostem s vedením, vytváření ekonomických modelů, marketingových strategií a standardů ve službám zákazníkům.

Před nástupem do StartupYardu pracoval jako marketingový ředitel a zakladatel společnosti ValensGen (se sídlem v Praze). Zároveň přináší zkušenosti z předchozí práce ve firmách CocaCola, Johnson & Johnson, 3M a dalších.

„StartupYard si klade za cíl budovat dlouhodobé vztahy mezi korporacemi a startupy, založené na vzájemné spolupráci, ve kterých budou obě strany profitovat z rychlosti, jakou technologie přináší nové obchodní modely, služby a produkty. Korporace přinášejí zkušenosti a investice, zatímco startupy mohou nabídnout čerstvé myšlení a hbitost, se kterou mohou ovlivnit trh,” uvedl Vizcardo.

„České startupové scéně se daří dobře – zaznamenali jsme rostoucí zájem investorů, startupů, ale také z korporátního světa. Tento trh je zdrojem zajímavých startupů s vysokým potenciálem, zatímco korporace mohou profitovat z nápadů a inovativního potenciálu,” dodal ředitel StartupYardu, Cedric Maloux.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama