reklama
reklama
16. 12. 2016 | poslední aktualizace: 16. 12. 2016  15:30

Generální ředitelka slovenského rádia Evropa 2 Tatiana Ďuricová jmenována novou předsedkyni představenstva

Na základě rozhodnutí akcionářů bude s účinností od 15.12. 2016 pozici předsedkyně představenstva zastávat Tatiana Ďuricová, generální ředitelka rádia Evropa 2. Na postu nahradila Miroslava Hrnka, který po více než 9 letech ukončil své působení v představenstvu společnosti.
-rkp
Tatiana Ďuricová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva slovenského rádia Evropa 2
Tatiana Ďuricová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva slovenského rádia Evropa 2
autor: archiv

Tatiana Ďuricová (34) působí ve společnosti Europa 2 na pozici generální ředitelky od dubna 2016. V médiích se pohybuje od roku 2005 a prošla různými pozicemi. Před Evropou 2 pracovala jako Senior Group Brand manager v Ringier Axel Springer Slovakia.

„Změna v představenstvu a dosazení generální ředitelky do této funkce je logickým krokem v rámci postupného osamostatnění slovenské Evropy 2. Přeji paní ředitelce hodně dobrých rozhodnutí a úspěchů", komentoval tento krok odstupující předseda Miroslav Hrnko.

Evropa 2 je komerčním čtyřkou v poslechovosti, jedničkou na sociálních sítích z Slovenská rádií s více než 590 tisíc fanoušky na Facebooku a více než 62 tisíc followerů na Instagram. Web rádia Evropa 2 dosáhl v listopadu návštěvnost 357 tisíc reálných uživatelů.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama