reklama
reklama
10. 11. 2016 | poslední aktualizace: 10. 11. 2016  09:45

Pavel Podhora a Kateřina Rýznerová povýšili v Cushman & Wakefield

Na úroveň associate v realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield byli povýšeni Pavel Podhora a Kateřina Rýznerová. Dosažení úrovně associate je prvním krokem ke jmenování partnerem firmy.
-rkp
Pavel Podhora a Kateřina Rýznerová, associate v realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield
Pavel Podhora a Kateřina Rýznerová, associate v realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield
autor: archiv

Pavel Podhora (47), associate a vedoucí týmu projektového managementu, působí ve společnosti Cushman & Wakefield od roku 2015. Je zodpovědný za řízení projektů napříč všemi sektory - kancelářským, průmyslovým i maloobchodním sektorem. Pavel Podhora se v oboru projektového řízení pohybuje od roku 1995. V minulosti pracoval ve společnosti Skanska Property Czech Republic, působil také ve společnosti Grandi Stazioni.

Podhora vystudoval obor Pozemní stavby na Technické Univerzitě v Brně. Je absolventem DePaul University, Chicago, kde získal titul MBA. Ve volném čase se věnuje svým dětem a rád běhá.

 

Kateřina Rýznerová, associate v týmu pronájmu kancelářských prostor, přišla do společnosti Cushman & Wakefield z firmy Prologis před šesti lety. Kateřina působí v oddělení kancelářských prostor a na starosti má zastupování nájemců. Během své kariéry v Cushman & Wakefield zastupovala Kateřina Rýznerová například KPMG, Clifford Chance a Novartis.

Kateřina Rýznerová vystudovala obor Ekonomie na Karlově Univerzitě. Svůj volný čas věnuje rodině, ráda hraje golf.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama