reklama
reklama
2. 11. 2016 | poslední aktualizace: 2. 11. 2016  11:15

Diana Rádl Rogerová vedoucí partnerkou Deloitte ČR, Josef Kotrba se stane chairmanem

Novou vedoucí partnerkou společnosti Deloitte ČR bude od 1. prosince 2016 Diana Rádl Rogerová. Josef Kotrba, který tuto pozici zastával od roku 2010, se stane chairmanem české kanceláře a jako člen úzkého vedení se bude věnovat práci s klíčovými klienty, reprezentaci firmy na trhu a, stejně jako dosud, povede strategické projekty v oblasti corporate finance.
-rkp
Diana Rádl Rogerová, vedoucí partnerka Deloitte ČR
Diana Rádl Rogerová, vedoucí partnerka Deloitte ČR
autor: archiv

Diana Rádl Rogerová posledních 10 let působila v Deloitte jako partnerka v oddělení auditních služeb. Rovněž zodpovídá za tým expertů poskytujících poradenství finančním institucím v ČR a za služby pro odvětví nemovitostí ve střední Evropě.

Vystudovala mezinárodní vztahy na VŠE v Praze. Vyrůstala ve smíšené česko-kubánské kultuře. Na Kubě žila do svých 12 let, poté se přestěhovala do České republiky. Kromě češtiny hovoří plynně španělsky a anglicky.

 

Josef Kotrba pracuje ve společnosti Deloitte od roku 1999. K jeho odbornosti patří především poradenství při fúzích a akvizicích či restrukturalizacích. Vedoucím partnerem Deloitte ČR se stal v roce 2010. Pod jeho vedením si společnost upevnila pozici jednoho z leaderů na trhu poradenských a auditorských služeb.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama