reklama
reklama
2. 10. 2016 | poslední aktualizace: 2. 10. 2016  07:30

Andrej Kratochvíl programovým ředitelem rádia Evropa 2 Slovensko, Dušan Vančo z rádia odchází

Vedení rádia Evropa 2 na Slovensku bude mít od října novou posilu. Do funkce programového ředitele nastoupí od 24. 10. Andrej Kratochvíl, který zastával stejnou pozici od začátku roku 2015 v Rádiu Anténa Rock. Dušan Vančo se rozhodl z rádia k 30. září odejít.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | média | rozhlas | rádio | Evropa 2
Andrej Kratochvíl, programový ředitel rádia Evropa 2 Slovensko
Andrej Kratochvíl, programový ředitel rádia Evropa 2 Slovensko
autor: archiv

Andrej Kratochvíl se v médiích pohybuje od roku 2000. V roce 2007 nastoupil do rádia Okey jako šéf marketingového a PR oddělení. Později pracoval pro společnost Forza na projektech jako Slávik, Miss Slovakia nebo Art Film Fest. Byl i při uvádění značky Evropa 2 na slovenský trh, kdy jistý čas působil jako moderátor víkendového vysílání. Téměř dva roky šéfoval programu Rádio Anténa Rock.

"Přicházím do rádia, které je dobře rozjeté, je tu tým lidi, kteří táhnou za jeden provaz a to je skvělé. Těším se, že se spolu budeme snažit naši pozici ještě vylepšit. Prostor na trhu na to je. Nebude to lehké, ale od toho jsou výzvy, které chci spolu s kolegy zdolat," řekl nový programový ředitel Andrej Kratochvíl.

Jelikož Andrej Kratochvíl nastoupí do funkce 24. října, v mezidobí je pověřen řízením programu dlouholetý člen programového týmu Evropa 2 Peter Földváry.

"Bylo skvělé být součástí mladého inspirativního týmu, který dělá rádio s energií a chutí. Momentálně se však chci více věnovat své rodině a aktivitám v domovském městě Trnava. Skupina Lagardère pro mě zůstává velkou profesionální zkušeností," řekl Vančo ke svému odchodu.

Evropa 2 má nejsilnější pozici na sociálních sítích a v online prostoru na trhu. Na Facebooku má 587 tisíc fanoušků, na Instagram překročil počet followerů 57-tisícovou hranici. Každý týden oslovuje více než 700 tisíc posluchačů.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama