reklama
reklama
19. 9. 2016 | poslední aktualizace: 19. 9. 2016  10:00

Lukáš Benda a Radek Finkous přicházejí posunout marketing i produktové IT společnosti DámeJídlo.cz

Společnost DámeJídlo.cz, česká služba na rozvoz jídla, stále zlepšuje své služby i fungování vlastního modelu. Nyní nově přicházejí Lukáš Benda na pozici Product/IT Director a Radek Finkous na pozici Marketing Director. To službě umožní další zkvalitnění IT systému zajišťujícího správné fungování poskytovaných služeb a nový pohled na marketingovou prezentaci společnosti.
-rkp
Lukáš Benda a Radek Finkous, společnost DámeJídlo.cz
Lukáš Benda a Radek Finkous, společnost DámeJídlo.cz
autor: archiv

Lukáš Benda, nový Product/IT Director DámeJídlo.cz, přichází z České spořitelny, kde působil v technologickém a inovačním týmu zaměřeném na digitální transformaci a řízení vztahů s FinTech startupy. Specializuje se na mobilní aplikace, cloudové aplikační platformy (PaaS) a webová API pro plně digitalizované obchodní modely v éře tzv. API ekonomie. V DámeJídlo.cz bude dohlížet zejména na přechod na komerční integrované řešení pro business management nového typu, tvorbu tzv. omni-channelu. To umožní DámeJídlo.cz postoupit v přerodu z úspěšného startupu na úspěšnou dále rostoucí firmu podporovanou agilním IT řešením a poskytovat svým koncovým zákazníkům ještě vyšší hodnotu služeb.

Radek Finkous, nový Marketing Director DámeJídlo.cz, začal svou kariéru ve výzkumné agentuře Ipsos Tambor, kde blíže poznal chování spotřebitelů velkých firem. Následně zahájil své pětileté působení ve společnosti O2 Česká republika, kde prošel téměř všemi sektory marketingu – od řízení akvizic nových zákazníků, až po vedení celého retenčního týmu společnosti. Ve společnosti se podílel i na spuštění a řízení tzv. FREE revoluce na telekomunikačním trhu. Jako nový marketingový ředitel bude v DámeJídlo.cz dohlížet na akvizice zákazníků, využívání nových reklamních kanálů a zodpovídat za celou další marketingovou strategii společnosti.

Krátce před nimi nastoupil do DámeJídlo.cz i další nový člen vedení, Martin Chrz. Ten se ujal pozice Business Intelligence Director, ze které nově řídí využívání analýz big data směrem k zefektivnění služeb DámeJídlo.cz. Pomáhat mu v této pozici budou jeho zkušenosti z consultingu i velkých bank a telekomunikačních společností.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama