reklama
reklama
15. 9. 2016 | poslední aktualizace: 20. 9. 2016  11:28

Martin Kořenek a Katarína Behulová novými posilami v top managementu společnosti Home Credit

Do týmu společnosti Home Credit v září přišli dva zkušení manažeři. Martin Kořenek nastoupil do funkce ředitele divize CRM a Katarína Behulová se stala novou ředitelkou integrované divize Collections. Behulová nastupuje na dosud neobsazený post, Kořenek na pozici nahradí Jiřinu Nedbálkovou.
-rkp
Martin Kořenek a Katarína Behulová, top management společnosti Home Credit
Martin Kořenek a Katarína Behulová, top management společnosti Home Credit
autor: archiv

Martin Kořenek se bude v nové pozici ve společnosti Home Credit věnoval péči o zákazníky, povede CRM.

Martin Kořenek vystudoval Vysokou školu ekonomickou. Svou kariéru odstartoval jako analytik společnosti Accenture, z níž přešel do České pojišťovny. Většinu svých pracovních zkušeností ale získal ve společnostech Vodafone a v Citibank, kde se v různých manažerských pozicích věnoval především řízení vztahu se zákazníky, péči o zákazníky a prodeji. Před nástupem na současnou pozici krátce pracoval ve společnosti Home Credit International jako CRM Group Manager.

Na pozici ředitele divize CRM vystřídal Jiřinu Nedbálkovou.

„Chci uplatnit své zkušenosti nabyté v oblasti telekomunikací a bankovnictví a společně se svým a ostatními týmy maximálně využít příležitostí, které náš trh nabízí a přispět tak k růstu hodnoty Home Credit,“ vyjádřil se Kořenek.

Ve svém volném čase se Martin věnuje své rodině a rád cestuje.

 

Katarína Behulová vystudovala Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě, začala pracovat jako finanční kontrolorka v Piešťanech, odkud v roce 2000 přešla do Home Creditu, kde již zůstala. Ze Slovenska se vydala sbírat zkušenosti na zahraniční pobočky společnosti, působila v Kazachstánu a naposledy jako ředitelka oblasti Operations na Filipínách. Má bohaté zkušenosti z oblastí komplexní péče o klienty, prodeje, vymáhání či risk managementu. Katarína ráda sportuje a zkouší nové věci, nedávno se například začala učit jezdit na koni.

"Mezi mé cíle samozřejmě patří výborné výsledky na Collections, věřím však, že díky zkušenostem ze zahraničí také dokážu najít talentované kolegy a naučit je vše potřebné, aby se mohli uplatnit i za hranicemi českého či slovenského Home Creditu. Vždyť možnosti ve skupině jsou fantastické,“ říká Behulová.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama