reklama
reklama
29. 6. 2016 | poslední aktualizace: 29. 6. 2016  14:05
Hrouda je odpovědný za strategické finanční řízení Profinitu

Pavel Hrouda finančním ředitelem společnosti Profinit

Společnost Profinit, hráč na poli application outsourcingu a information managementu, oznámila změnu ve svém vedení. Finančním ředitelem společnosti Profinit se od června 2016 stal Pavel Hrouda. Ve funkci je odpovědný za strategické finanční řízení firmy.
ICT Revue
Pavel Hrouda, finanční ředitel společnosti Profinit
Pavel Hrouda, finanční ředitel společnosti Profinit
autor: archiv

Pavel Hrouda před příchodem do ICT segmentu pracoval 15 let v automotive oblasti, kde se z pozice finančního kontrolora společnosti Scania vypracoval až na místo CFO (Chief Financial Officer) pro skupinu Fiat Group Automobile CZ&SK. Do společnosti Profinit přišel v červnu z BlueLink International CZ, dceřiné společnosti Air France. Jde tedy o zkušeného manažera s velkou praxí v oboru finančního řízení a mnoha zkušenostmi z operativního řízení na globální úrovni.

„Pavel do společnosti Profinit přináší kombinaci mimořádně cenných dovedností a zkušeností, protože je nejen vynikající finanční ředitel, ale také velmi úspěšný korporátní stratég. Rozsah jeho finančních dovedností pomůže naší společnosti v další fází globální expanze,“ řekl Tomáš Pavlík, CEO Profinit.

Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity se zaměřením na finanční controlling. Mluví anglicky.

Je ženatý a volný čas nejraději tráví aktivně se svou rodinou. Rád vyrazí na horské kolo, zahraje si golf nebo zajde na dobrý rockový koncert.

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama